Kraków

“Super bao! ”
Mandu — recenzja

Mandu
Nr 514 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Mandu bylam dwa razy, raz jedliśmy pierożki, raz jedliśmy bao. Pierożki były smaczne, chociaż jedną porcją niestety ciężko się najeść. Świetne są sosy w słoiczkach na stołach, nie można ich pominąć.
Bao jest przecudowne. Ja jadlam z tofu i było naprawdę przepyszne. Dostajemy dwie bułeczki wypakowane po brzegi z różnymi dodatkami. Serdecznie polecam bao z tofu, są mistrzowskie.
Niestety w lokalu nie ma łazienki, ani nawet umywalki żeby umyć ręce. To duży minus gdy je się bułeczki. Oprócz tego miejsce ładnie urządzone, przytulne, mogę serdecznie polecić :)

Dziękujemy, everyonesbusy

Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Zamówiłam pierożki kimchi i nie rozczarowałam się. Smaki bardzo orientalne, lekko pikantne. Porcja idealna na lunch. W menu znajdowały się jeszcze inne pozycje których chciałabym skosztować dlatego chętnie wrócę. Obsługa miła jednak delikatnie wycofana. Miejsce przytulne i bardzo czyste.

Dziękujemy, Kinga K
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Uwielbiam pierogi mandu! Nie wiem czy umiem wybrać moje ulubione, bo wszystkie wegetariańskie są pyszne- chociaż szkoda, że tylko trzy opcje.
Znajomi też bardzo zadowoleni jak biorą mięsne.
Bardzo delikatne w smaku, sosy do tego również bardzo dobre. Jedyny minus jest taki, ze uważam, że jednak cena jest zbyt wysoka w porównaniu do 8 pierożków.

Dziękujemy, piyy656
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jakie lubie, niby na uboczu a jednak nie, kilka stolików, dania zwierze z dobrych składników szybko podawane. Nie ma tu jakiegoś szaleństwa i wykwintności ponad miarę ale pominięcie tego miejsca było by szkoda dla omijającego. Wstąpcie, zejdźcie i idźcie dalej...polecam zupy;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 513jakubw
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019

Dzisiaj mieliśmy potrzebę zjedzenia w miarę szybkiego lunchu... myślę, pójdziemy do Mandu... skosztujemy ich specjałów... weszliśmy tam we dwoje... przy jednym stoliku ktoś siedział... poza tym pusto... i tu niespodzianka, nic nie dostaniemy do jedzenia bo reszta miejsc zarezerwowana... poszliśmy wiec obok do Oriental Spoon na bibimbap... gdy po zjedzeniu posiłku wychodziliśmy postanowiłem zaglądnąć do Mandu, Zobaczyłem, że znowu tylko jeden stolik zajęty... gratuluję właścicielowi pomysłu na prowadzeniu biznesu... ale kto bogatemu zabroni ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, rergieg

Mandu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Mandu? Podziel się wrażeniami!