Kraków

“Degustacja w Bistro Bene 21/09/2019”

Bistro Bene by Tomasz Leśniak
Nr 56 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)

Od frontu miejsce wygląda niepozornie. Po wejściu jednak otwiera się przed gośćmi gustowna przestrzeń z mnóstwem zakamarków i o radości! ogródkiem kawiarnianym :)
Miałam przyjemność uczestniczyć w degustacji 21/09/2019. Jestem raczej tradycjonalistką, jeśli chodzi o smaki, ale skusiłam się na tę przygodę, ponieważ do tej pory odpowiadało mi menu w Bistro Bene. I nie zawiodłam się. Jedyna rzecz, która mnie zmartwiła to cena napojów i drinków degustacyjnych. Myślałam, że są wliczone w cenę, ale coż, trzeba się pytać zawczasu. Ogólnie bardzo fajne miejsce, polecam!
PS Dodatkowo dla fanów podgrzewania tytoniu jest strefa Iqos'a, co stanowi miły ukłon dla tych, którzy chcą po małym co nieco podgrzać sobie co nieco ;)

Dziękujemy, Magdalena C

Jak zwykle się nie zawiodłam. Wyśmienite jedzenie i czas spędzony ze znajomymi.
Dziękuje przemiłemu kelnerowi za obsługę!
Pozdrawiam i na pewno jeszcze wpadnę :)

Dziękujemy, oliwkaslifka

doskonala kawa w super atmosferze z dodatkiem znakomitego ciasta poleconego przez kelnera Radka-dziekuje!

Dziękujemy, Victoria C
Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy od rana na śniadanie. Ja wzięłam bajgla, chłopak - śniadanie angielskie. Wszystko było idealnie. Do każdego śniadania można też dobrać kawę (jedną z tych podstawowych) za 1 zł.
Obsługa miła i kompetentna, przytulne wnętrze, przestronny ogródek, czyste toalety.

Dziękujemy, 756angelikac
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co tu dużo pisać, najlepsze śniadanie w Krakowie jakie jedliśmy. Bardzo ładny wystrój, obsługa na 6, jedzenie po za skalą :) oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu. Przy następnej wizycie w Krakowie na pewno wrócimy :) Dziękujemy

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Weder86

Bistro Bene by Tomasz Leśniak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro Bene by Tomasz Leśniak? Podziel się wrażeniami!