“Idealne śniadanie”

Bistro Bene by Tomasz Leśniak
Nr 57 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)

Co tu dużo pisać, najlepsze śniadanie w Krakowie jakie jedliśmy. Bardzo ładny wystrój, obsługa na 6, jedzenie po za skalą :) oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu. Przy następnej wizycie w Krakowie na pewno wrócimy :) Dziękujemy

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Weder86

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne alternatywne kawy, kawa z syfonu, drip, cold brew. Nieziemskie ciasto. Obsługa przemiła. Wystrój lokalu bardzo ciekawy. Polecam to miejsce na spotkanie ze znajomymi.

1  Dziękujemy, ewas220
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krążące w internecie zdjęcia apetycznie wyglądających gofrów w końcu skłoniły mnie do wizyty. Gofry jak wyglądają tak i smakują. Oprócz nich zamówiliśmy smoothies z nadzieją na gęstszy napój, jednak otrzymaliśmy coś co przypominało raczej wyciskany sok-lemoniadę (kelnerka ostrzegała, ale wciąż- po co tytułować w menu coś jako produkt, którym nie jest?). Ogólnie miło i smacznie, aczkolwiek ceny wygórowane. 30zł za 2 gofry z dżemem, mogło być lepiej...

Dziękujemy, doomsii
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Pokój przeniesiony z centrum, nowoczesny i zadbany. Niezwykle mili i sumienni kelnerzy i właściciel.
Duży wybór na śniadanie, w tym typowe krakowskie jedzenie, z typowym pasztetem i szynką.
Jeśli wybierzesz klasyczny z bryczkami, otrzymasz 2 gorące.
Bardzo obfite porcje i jakość. Jogurt jest również doskonały.
Zalecane

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Mikael T
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Każdy znajdzie coś dla siebie, na słodko i na słono, ceny przystępne, super kawa za 1zl do każdego śniadania.

Dziękujemy, KrystianLop

Bistro Bene by Tomasz Leśniak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro Bene by Tomasz Leśniak? Podziel się wrażeniami!