Kraków

“Mieszane odczucia”
Warsztat — recenzja

Warsztat
Nr 243 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Warsztat polecili mi znajomi jako super miejscówkę na obiad :) i tu się nie mylili / przepyszne zupy, super makarony :) warzywa nierozgotowane, wszytko dobrze przyprawione :) wiec tutaj śmiało mogłabym postawić 5 pkt i polecić
Ale jako miejsce na śniadanie - drugi raz bym się tam nie wybrała. Zdecydowałam się na śniadanie kolonialne - czyli standard, pieczywo, warzywa, ser, wędlina i jajka na miękko - niestety ale pieczywo podawane na ciepło już po chwili było twarde - a jajka zamiast na miękko były na twardo - niestety nie przepadam za nimi. Wiec tutaj niestety tylko 2 pkt. Są lepsze miejsca na śniadanie, gdzie nie tylko całość ładniej wyglada ale i jest podana zgodnie z tym co w menu.

Dziękujemy, mamamai1

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Potwierdzam, porcje b. duże, ale zupełnie bez smaku. Spaghetti z tuńczykiem mogłoby być czymkolwiek. Jednym słowem, bez szału.

Dziękujemy, 721karolinag
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Warsztat odwiedzam od dawna. Przychodzę tam tylko dla jedzenia. Porcje są ogromne i ceny przystępne. Ostatnio odwiedziłem restaurację z dziewczyną i znajomymi z poza Krakowa gdyż chcieliśmy zjeść dobrze. Nie zawiedliśmy się - jak zwykle makarony i pizza przepyszna. Niestety skazą tego miejsca jest obsługa kelnerska. Rozumiem, że duży ruch ale nieuprzejmość jest wręcz bijąca po oczach - kelnerki zwłaszcza zachowują się jakby kazano im tam pracować. Na koniec z dostajemy informację, że nie dzielą rachunków... Wydawało mi się, że jest to standard. Zwłaszcza jeśli dzieliliśmy rachunek na 2, a pozycji nie było jakoś niesamowicie dużo.

Dziękujemy, SanteSimon
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Z zewnątrz wygląda niepozornie. Wybór padł na 'Warsztat' po rekomendacji na blogu opisującym atrakcje Krakowa. I to był bardzo dobry wybór. Bardzo smaczna polędwiczka z grzybami i naprawdę dużych rozmiarów sałatka - wyszliśmy najedzeni i zadowoleni. Pyszny kompot z sezonowych owoców. Miła atmosfera i bardzo miłą obsługa. I rozsądne ceny.

Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia , efektownie podane dania , sympatyczna obsługa i klimatyczne wnętrze to gwarancja udanej wizyty w tej restauracji . A do tego naprawdę przystępne ceny .
Sporo stolików w ogródku letnim . Serdecznie polecam
na romantyczny wieczór .

Dziękujemy, Vesper73

Warsztat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Warsztat? Podziel się wrażeniami!