Kraków

“Obiadek”
Piwnica Wolnica — recenzja

Piwnica Wolnica
Zamów online
Nr 93 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilismy sledzia (jakosciowo sredni z pieczywem ala przyczerstwawy market) dzika z plackami ok pierogi ruskie kiepskie. Obsluga mila pomocna ok. Lokal z klimatem ok. Jakosciowo jedzenie trzeba dopracowac.

Dziękujemy, slawusani

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tylko na zewnątrz. Mały, przytulny, sympatyczny ogródek. Miła i skuteczna obsługa. Wzięliśmy pierogi ze szpinakiem i sałatkę z marynowanym kurczakiem i wiejskim serkiem.

Dziękujemy, 390pawelk
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Podane posiłki w części były ok. Ale polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym okazały się przeciągnięte i twarde. Do tego pieczarki zamiast wspomnianych borowików. W ten sposób nie buduje się marki.

Dziękujemy, 363aleksanderl
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nie jest doprawione. Mięso źle przygotowane. Składniki odmrażane. Jedyny plus to duże porcje.

1  Dziękujemy, Z6193WKanetak
Zrecenzowano 4 maja 2019

Piwnica robi wrażenie. Każda sala wygląda troszkę inaczej, ale całość jest urządzona bardzo spójnie. Na plus - temperatura, Było cieplutko, co np. w trójmiejskich piwnicach się nie zdarza.
Zamówiliśmy zapiekanki - chłopską (lub wiejską?) i z kurczakiem. Obie pyszne i syte.
Polecam nawet na codzienny obiad z rodziną. Sympatyczna obsługa kelnerska, czyste toalety, dobra lokalizacja.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Sara D

Piwnica Wolnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Piwnica Wolnica? Podziel się wrażeniami!