“Koncert live”
Harris Piano Jazz Bar — recenzja

Harris Piano Jazz Bar
Nr 10 wśród 134 Lokale czynne w nocy (Kraków)
Informacje o atrakcji
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 20
3 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Koncert live”
Zrecenzowano: 31 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Swietne miejsce na podsumowanie dnia po zwiedzaniu Krakowa.dobra akustyka, koncert Pawła Kaczmarka doskonale promuje polski jazz.drinki w normalnych cenach.obsluga miła.

Dziękujemy, Jolanta C

Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 21
4 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Świetne koncerty na żywo!”
Zrecenzowano: 21 grudnia 2016

Chodzę tu na koncerty na żywo, często są także bezpłatne. Akustyka dobra. Atmosfera odpowiada mi jak najbardziej. Lokal w piwnicy jest podzielony schodami na dwie części, jedna kawiarniana, ze stołami i kanapami, druga - koncertowa, ze sceną, kanapami wzdłuż ścian i stolikami z prowizorycznymi taboretami pośrodku. W przejściu pomiędzy dwiema częściami bar. Obsługa przyjemna, zamówić można przy barze, ale także podchodzą. Ponieważ moim celem nie było jedzenie, na ten temat się nie wypowiem, ale piwo dobre. Wi-Fi bardzo sprawne, w przerwie na koncertach nawet dało się popracować.
Warto.

Dziękujemy, polskastrefa2
Ostrzeszów, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 8
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Klimatyczny lokal”
Zrecenzowano: 21 grudnia 2016

Trafiliśmy tam przez przypadek,bo pomyliliśmy klubu ale nie żałujemy.Oglądnęliśmy bardzo dobry występ jazzowy i miło spędziliśmy czas. jedzenie ok. Finanse da nie wytrzymać.

Dziękujemy, dobrzycki
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 40
9 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Uwielbiam to miejsce”
Zrecenzowano: 24 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce na wyjście ze znajomymi. Świetne koncerty w kameralnym miejscu. Swietnie zaopatrzony bar, można zjeść i wypić, obsługa fantastyczna, uśmiech nie schodzi im z buziek. Bardzo polecam, a jazz, który tam grają każdemu podejdzie.

Data wizyty: listopadzie 2015
Dziękujemy, Roman P
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 55
13 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
“Szału nie ma ”
Zrecenzowano: 3 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Miejscówka jak na jazz klub raczej nie powala. Głównie przyciągają ludzi występy live. Obsługa miła, chodzi, pyta, sprząta. Jest wifi, więc można płacić zbliżeniowo telefonem. Piwo w przeciętnej cenie na rynku, do wyboru tyskie lub książęce ciemne i czerwone.

Data wizyty: maju 2016
Dziękujemy, Pambook

Harris Piano Jazz Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Harris Piano Jazz Bar? Podziel się wrażeniami!