“Uwielbiam to miejsce”
Harris Piano Jazz Bar — recenzja

Harris Piano Jazz Bar
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 24 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce na wyjście ze znajomymi. Świetne koncerty w kameralnym miejscu. Swietnie zaopatrzony bar, można zjeść i wypić, obsługa fantastyczna, uśmiech nie schodzi im z buziek. Bardzo polecam, a jazz, który tam grają każdemu podejdzie.

Dziękujemy, Roman P
Napisz recenzję

Zrecenzowano 3 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Miejscówka jak na jazz klub raczej nie powala. Głównie przyciągają ludzi występy live. Obsługa miła, chodzi, pyta, sprząta. Jest wifi, więc można płacić zbliżeniowo telefonem. Piwo w przeciętnej cenie na rynku, do wyboru tyskie lub książęce ciemne i czerwone.

Dziękujemy, Pambook
Zrecenzowano 26 kwietnia 2016

Przyjemna muzyka na żywo codziennie, miła obsługa, pyszne jedzonko, duży wybór drinków. Świetne miejsce do spędzenia wieczoru ze znajomymi bądź w parze. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, martasJ9462ZX
Zrecenzowano 22 kwietnia 2016

Klimatyczne miejsce ze świetną muzyką, lanym Pilsenerem oraz stylowym panini barem w samym rynku. Latem czynny ogródek. Godny polecenia fanom żywej muzyki zarówno bluesowej, jazzowej czy funkowej. Liczne jam sessions!

Dziękujemy, Adam W
Zrecenzowano 15 stycznia 2016

Jeden z najważniejszych lokali na mapie Krakowa. Do Harrisa trafiłem "zaczepiony" przed wejściem przez pracownika lokalu, który zachęcił mnie do wejścia na próbę jazzowego tria, które jutro miało występować. W lokalu jak i w nazwie wszystko pachnie jazzem, miłe i wygodne kameralne stoliki, świetnie zaopatrzony bar, bardzo dobra piwniczna sala koncertowa o kameralnym nastawieniu. Zdecydowanie mój nowy ulubiony klub.

1  Dziękujemy, Kamil Z

Harris Piano Jazz Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Harris Piano Jazz Bar? Podziel się wrażeniami!