“Harris”
Harris Piano Jazz Bar — recenzja

Harris Piano Jazz Bar
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 22 kwietnia 2016

Klimatyczne miejsce ze świetną muzyką, lanym Pilsenerem oraz stylowym panini barem w samym rynku. Latem czynny ogródek. Godny polecenia fanom żywej muzyki zarówno bluesowej, jazzowej czy funkowej. Liczne jam sessions!

Dziękujemy, Adam W
Napisz recenzję
Harris Piano Jazz Bar — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 15 stycznia 2016

Jeden z najważniejszych lokali na mapie Krakowa. Do Harrisa trafiłem "zaczepiony" przed wejściem przez pracownika lokalu, który zachęcił mnie do wejścia na próbę jazzowego tria, które jutro miało występować. W lokalu jak i w nazwie wszystko pachnie jazzem, miłe i wygodne kameralne stoliki, świetnie zaopatrzony bar, bardzo dobra piwniczna sala koncertowa o kameralnym nastawieniu. Zdecydowanie mój nowy ulubiony klub.

1  Dziękujemy, Kamil Z
Zrecenzowano 17 grudnia 2015

Wspaniały lokal, duży wybór piw i innych alkoholi.
Dobre panini po toskańsku. Cudowny klimat, który czuje się cały czas. Jazz, który możemy słyszeć przez cały czas..
Polecaam !

Dziękujemy, Ewelina R
Zrecenzowano 28 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe miejsce na mapie w samym sercu starego miasta. Muzyka grana na żywo każdego dnia. Gratka dla miłośników jazzu☺.

Dziękujemy, Natalia F
Zrecenzowano 15 lipca 2015

Miejsce godne polecenia nie tylko dla miłośników jazzu. Wspaniałą atmosfera, muzycy z uznaną renomą ( w czasie mojego pobytu grało trio Groborza) miła obsługa. Bezproblemowo rezerwacja miejsc przez internet.

Dziękujemy, Danek A

Harris Piano Jazz Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Harris Piano Jazz Bar? Podziel się wrażeniami!