“Jedno z najlepszych miejsc w Krakowie”
Harris Piano Jazz Bar — recenzja

Harris Piano Jazz Bar
Informacje o atrakcji
Rzeszów, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 20
5 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 9
“Jedno z najlepszych miejsc w Krakowie”
Zrecenzowano: 15 stycznia 2016

Jeden z najważniejszych lokali na mapie Krakowa. Do Harrisa trafiłem "zaczepiony" przed wejściem przez pracownika lokalu, który zachęcił mnie do wejścia na próbę jazzowego tria, które jutro miało występować. W lokalu jak i w nazwie wszystko pachnie jazzem, miłe i wygodne kameralne stoliki, świetnie zaopatrzony bar, bardzo dobra piwniczna sala koncertowa o kameralnym nastawieniu. Zdecydowanie mój nowy ulubiony klub.

Data wizyty: styczniu 2016

Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
“Klimat !”
Zrecenzowano: 17 grudnia 2015

Wspaniały lokal, duży wybór piw i innych alkoholi.
Dobre panini po toskańsku. Cudowny klimat, który czuje się cały czas. Jazz, który możemy słyszeć przez cały czas..
Polecaam !

9 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Świetny klimat!”
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe miejsce na mapie w samym sercu starego miasta. Muzyka grana na żywo każdego dnia. Gratka dla miłośników jazzu☺.

Data wizyty: sierpniu 2015
Dziękujemy, Natalia F
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Klub do którego warto wrócić.”
Zrecenzowano: 15 lipca 2015

Miejsce godne polecenia nie tylko dla miłośników jazzu. Wspaniałą atmosfera, muzycy z uznaną renomą ( w czasie mojego pobytu grało trio Groborza) miła obsługa. Bezproblemowo rezerwacja miejsc przez internet.

Data wizyty: lipcu 2015
Dziękujemy, Danek A
Zachodnia Polska, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 14
4 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Miejsce z duszą i dobrą muzyką.”
Zrecenzowano: 5 marca 2015

Świetny jazzowy lokal położony tuż obok najsłynniejszej piwnicy w Polsce. Sympatyczna obsługa, niezła strawa i napitki oraz, co jest główną atrakcją świetna muzyka na żywo, która nigdy się nie nudzi. Koncerty co dzień od 21:00 to najczęściej za free! Jedyny mankament to niezbyt obszerna salka koncertowa (trochę ciasno się robi ;) ) i mało wygodnych miejsc do siedzenia (kto pierwszy, ten lepszy :) ). Byliśmy oczarowani tym miejscem, szkoda że Kraków leży tak daleko od Szczecina, gdybyśmy mieszkali bliżej bylibyśmy na pewno częstymi gośćmi klubu. Na prawdę warto tam zawitać!

Data wizyty: styczniu 2015
2 Dziękujemy, Rafał G

Harris Piano Jazz Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Harris Piano Jazz Bar? Podziel się wrażeniami!