“Świetny klimat!”

9 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Świetny klimat!”
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe miejsce na mapie w samym sercu starego miasta. Muzyka grana na żywo każdego dnia. Gratka dla miłośników jazzu☺.

Data wizyty: sierpniu 2015

Najpierw j. polski
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Klub do którego warto wrócić.”
Zrecenzowano: 15 lipca 2015

Miejsce godne polecenia nie tylko dla miłośników jazzu. Wspaniałą atmosfera, muzycy z uznaną renomą ( w czasie mojego pobytu grało trio Groborza) miła obsługa. Bezproblemowo rezerwacja miejsc przez internet.

Data wizyty: lipcu 2015
Dziękujemy, Danek A
Zachodnia Polska, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 14
4 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Miejsce z duszą i dobrą muzyką.”
Zrecenzowano: 5 marca 2015

Świetny jazzowy lokal położony tuż obok najsłynniejszej piwnicy w Polsce. Sympatyczna obsługa, niezła strawa i napitki oraz, co jest główną atrakcją świetna muzyka na żywo, która nigdy się nie nudzi. Koncerty co dzień od 21:00 to najczęściej za free! Jedyny mankament to niezbyt obszerna salka koncertowa (trochę ciasno się robi ;) ) i mało wygodnych miejsc do siedzenia (kto pierwszy, ten lepszy :) ). Byliśmy oczarowani tym miejscem, szkoda że Kraków leży tak daleko od Szczecina, gdybyśmy mieszkali bliżej bylibyśmy na pewno częstymi gośćmi klubu. Na prawdę warto tam zawitać!

Data wizyty: styczniu 2015
2 Dziękujemy, Rafał G
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 16
6 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
“Miejsce ze smakiem jazzu)”
Zrecenzowano: 4 listopada 2014

Dla miłośników jazzu super miejsce, fajne zespoły tam grają. Plus przyjemna atmosfera i miła obsługa. Często jest wejście za darmo.

Data wizyty: lipcu 2014
1 Dziękujemy, Kateryna V
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 141
14 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 50
“Polecam miłośnikom jazzu i nie tylko”
Zrecenzowano: 30 lipca 2014

Bardzo klimatyczne,niewielki miesce ,gdzie odbywają się znakomite koncerty.Miła obsługa,radość z muzyki na żywo.I to muzyki na naprawde wysokim poziomie.Byłam na koncercie Hard Times(znakomity blues!!!) i absolutnie wyjątkowej formacji Kraków Street Band(niezapomniany wspaniały koncert!!!).Polecam gorąco!!!

Data wizyty: czerwcu 2014
1 Dziękujemy, kinga08

Harris Piano Jazz Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Harris Piano Jazz Bar? Podziel się wrażeniami!