Kraków

“Uczta dla zmysłów”
AWIW Restauracja — recenzja

AWIW Restauracja
Nr 314 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska, Polska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne tatary próbowaliśmy 3 rodzaje. Pierogi ruskie w przepysznym kwaskowym sosie, te z mięsem serwowane z borowikami. Udziec cielęcy rozpływał się w ustach, a polędwica wołowa to top of the top sztuki mięsa jaka kiedykolwiek jadłam. Frytki domowe to najlepsze frytki na świecie. Polecam wszystko. Obsługa miła, muzyka na żywo, czego chcieć więcej.

Dziękujemy, poziomka1410
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna S, Manager, AWIW RestauracjaOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 6 września 2019

Jestem w tym miejscu juz kolejny raz i kolejny raz jestem bardzo zadowolona. Jedzenie bardzo smaczne ( moim faworytem sa zeberka , oraz salatka z serem kozim i przepyszny torcik czekoladowy ) Bardzo dobra karta win , w bardzo dobrych cenach
Obsluga profesjonalna i bardzo mila . Wieczorami muzyka na zywo przy ktorej kolacja mineła mi bardzo milo. Polecam to miejsce, polecam jedzenie, polecam polecam polecam!!

Dziękujemy, kkkkkarolina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna S, Manager, AWIW RestauracjaOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Dzięki świetnej obsłudze kelnerki Oleny spędziliśmy przyjemny wieczór w tej restauracji, piewszy raz próbowaliśmy dania z kuchni żydowskiej, do tego piliśmy izraelskie wino. Zostały nam same dobre wrażenia, serdecznie polecam!

Dziękujemy, Stasiuko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna S, Manager, AWIW RestauracjaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo. Zapraszamy!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Kelnerka Olena dobrała do kaczki w sosie z wiśniówki, którą wybraliśmy najlepsze wino, ktore w życiu probowaliśmy, czyli francuskie Château de Lissennes. W żadnym innym miejscu nie próbowaliśmy tak pysznego wina. Wrócę tam choćby po to, żeby sprówać innych win, ktore oni mają.

Dziękujemy, Александр Н

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Genialne jedzenie, któremu towarzyszyła muzyka na żywo. Dzięki kelnerce Pauli, która wykazała się niezwykłą pomocą przy doborze dań i wina nasz wieczór był dopięty na ostatni guzik! Napewno odwiedzę Awiw jeszcze nie raz, do zobaczenia!

Dziękujemy, marekp606
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna S, Manager, AWIW RestauracjaOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

AWIW Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w AWIW Restauracja? Podziel się wrażeniami!