Kraków

“Swietna kuchnia, swietny klimat swietne miejsce- polecam”
AWIW Restauracja — recenzja

AWIW Restauracja
Nr 313 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska, Polska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 6 września 2019

Jestem w tym miejscu juz kolejny raz i kolejny raz jestem bardzo zadowolona. Jedzenie bardzo smaczne ( moim faworytem sa zeberka , oraz salatka z serem kozim i przepyszny torcik czekoladowy ) Bardzo dobra karta win , w bardzo dobrych cenach
Obsluga profesjonalna i bardzo mila . Wieczorami muzyka na zywo przy ktorej kolacja mineła mi bardzo milo. Polecam to miejsce, polecam jedzenie, polecam polecam polecam!!

Dziękujemy, kkkkkarolina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna S, Manager, AWIW RestauracjaOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Dzięki świetnej obsłudze kelnerki Oleny spędziliśmy przyjemny wieczór w tej restauracji, piewszy raz próbowaliśmy dania z kuchni żydowskiej, do tego piliśmy izraelskie wino. Zostały nam same dobre wrażenia, serdecznie polecam!

Dziękujemy, Stasiuko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna S, Manager, AWIW RestauracjaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo. Zapraszamy!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Kelnerka Olena dobrała do kaczki w sosie z wiśniówki, którą wybraliśmy najlepsze wino, ktore w życiu probowaliśmy, czyli francuskie Château de Lissennes. W żadnym innym miejscu nie próbowaliśmy tak pysznego wina. Wrócę tam choćby po to, żeby sprówać innych win, ktore oni mają.

Dziękujemy, Александр Н

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Genialne jedzenie, któremu towarzyszyła muzyka na żywo. Dzięki kelnerce Pauli, która wykazała się niezwykłą pomocą przy doborze dań i wina nasz wieczór był dopięty na ostatni guzik! Napewno odwiedzę Awiw jeszcze nie raz, do zobaczenia!

Dziękujemy, marekp606
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna S, Manager, AWIW RestauracjaOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Długo zastanawiałem się dlaczego restauracje na Kazimierzu specjalizujące się w kuchni koszernej nie klasyfikują się w pierwszej 100-tce Tripadvisora. Wiedziony tym pytaniem postanowiłem zawitać do wysoko ocenianego Awiwu.

Jedzenie bardzo dobre - żadnych uwag.

ale...
- obsługa kelnerska jest zabiegana, nieuśmiechnięta, chaotyczna.

- stoliki jeden na drugim, konkurs na skondensowanie gości wygrany.

- Pani zachęcająca Klientów do wejścia jest uśmiechnięta, ale z fatalnym nawykiem opierania się o słup (a ma dwa ;)

- Kolejnym minusem są gromadzące się grupki 2-3 pracowników przed lokalem komentujący zachowania przechodniów.

Zniechęciłem Was do wejścia do restauracji? A nie powinienem, bo jest smacznie z muzyką live. I WIELKA szkoda, żeby takie szczegóły i niedbalstwo niweczyły efekt i szansę na wyśmienitą ocenę.

Dziękujemy, mariuszm839
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna S, Manager, AWIW RestauracjaOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Witamy. Dziękujemy bardzo za tak dokładną ocenę. Pragniemy na wstępie zauważyć, że nasza restauracja serwuje dania kuchni żydowskiej, nie są one natomiast koszerne. Dziękujemy za wszystkie uwagi dotyczące naszej obsługi. Wciąż się szkolimy i mamy świadomość, że długa droga przed nami, więc jesteśmy wdzięczni za każdą opinie. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

AWIW Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w AWIW Restauracja? Podziel się wrażeniami!