Kraków

“Włochy to chyba u kucharza pod pachami”
Miodowy Piecyk — recenzja

Miodowy Piecyk
Nr 565 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Opis: Miodowy Piecyk to niewielka restauracja znajdująca się na krakowskim Kazimierzu. Zapraszamy na tradycyjną pizzę neapolitańską wypiekaną w piecu opalanym drewnem, również w autorskich połączeniach smakowych; świeży makaron z włoskiej mąki typu semolina; domowe gnocchi; sałatki, desery i pyszną kawę. W naszej kuchni korzystamy tylko z wysokiej jakości produktów włoskich: serów i wędlin, warzyw, a to wszystko w towarzystwie butelki dobrego wina!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niby najlepsza pizza, prawdziwy Neapol w Krakowie.Tak głoszą opinie, ale chyba znajomi znajomych, może kiedyś było lepiej. Z dobrych rzeczy to składniki. Rzeczywiście dobrej jakości i sporo włoskich autentyków. To by było na tyle. Zamówiliśmy 3 pizze,w tym jedna dziecięca oraz karafke wina domu. Synowi smakowało, ale jemu smakuje parówka z ketchupem więc nie ma co się cieszyć.
Pierwsza sprawa to wino. Nikt nigdy mnie tak bez wazeliny nie wyd...pczył jak tu. Albo świadomie rozrzedzali wodą, albo ciepłe wino chlodzili na szybko kostkami lodu. Obie rzeczy karygodne i za to powinniście się w piekle smażyć zła obsługo. Co do pizzy to szkoda mi w tym wszystkim szefa, bo założył pizzerie, dał fundusze na te super składniki a potem jego personel marnuje jego kasę na produkcję tego badziewia. Sos rzadki i tyle że cała pizza się rozpuściła, mokra maź z włoskimi składnikami w smaku była okej, ale konsystencja odrzuca. Te dwie rzeczy pokazują że w Miodowym Piecyku Włoszech nie ma i nie będzie, bo Włosi przykładają dużą wagę do swoich dań i produktów, a tu robi się na odwal i nie uczy się na błędach(jest sporo opinii o za dużej ilości rzadkiego sosu na pizzy, ale nic z tym nie robią)
W lokalu uwagi im nie zwróciłem, bo to był początek urlopu, czas relaksu i nie chciałem robić afery, bo to zawsze psuje nastrój. Ale tu i teraz napiszę... ogarnijcie się, bo będzie trzeba wzywać Magdę Gessler.

Dziękujemy, szymonl718

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Oszołomiony pozytywnymi opiniami udałem się do tego „cudownego miejsca” z „najlepszą pizzą w Krakowie”. Moje wrażenia są zupełnie inne niż większości osób wypisujacych „ochy” i „achy”. Dla mnie to kolejne zwykle miejsce z pizzą do zarabiania kasy na wycieczkach. Jedyne co wyróżnia to „miejsce” to bardzo zła lokalizacja co skutkuje tym że trafiają tam tylko bardzo zdesperowani i zapewne niezwykle głodni turyści dla których smak podawanych potraw nie ma większego znaczenia.

Dziękujemy, Bas W
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Najlepsza pizza w Krakowie. Pizza.
Nie drożdżowy placek z czymś seropodobnym.
PIZZA. Jak we Włoszech. :)
Foccacia taka, że aż grzech ją maziać w oliwie.
Margherita taka jak być powinna. Składniki najwyższej jakości.
Salame - pierwszorzędna.
Piccante - ogień w gębie, n'duja FTW.

Obsługa miła, szybka, kompetentna.

Jest kilka miejsc w Krakowie gdzie można zjeść niezłą pizze, ale dla mnie "piecyk" aktualnie jest na pierwszym miejscu.

Nie zepsujcie tego.

Dziękujemy, Łukasz C
Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła. Składniki wysokiej jakości, ciasto pizzy w smaku bardzo dobre. Było by 5 gwiazdek gdyby nie sos. Jest zdecydowanie za rzadki, zbyt mało zredukowany. Przez to ciasto, zamiast być chrupiące było nim rozmoknięte. Szkoda, fajnie jakby zostało to poprawione.

Dziękujemy, Canis L
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza neapolitańska, mimo wszystko wydaje mi się że knajpa niedoceniana a to wielki błąd. Polecam spróbować każdemu.

Dziękujemy, 690karolh

Miodowy Piecyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Miodowy Piecyk? Podziel się wrażeniami!