“Smacznie i sympatycznie.”

Tbilisuri Restauracja Gruzińska
Nr 71 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz

Bez zarzutu. Dania pyszne, ceny znośne, obsługa w porządku. Bardzo dobre winko. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Piotr K

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa i świetne jedzenie. Pyszne domowe wino. Polecam serdecznie. Warto zarezerwować wcześniej stolik.

Dziękujemy, monikamI8516KU
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze nie powala, ale jest przytulne. Chaczapuri nam nie smakowało, da się w Krakowie znaleźć o wiele lepsze. Dania z garnuszków za to super, kiedyś może nawet wrócę zjeść je ponownie. Ale ta muzyka... Gruzińska, tradycyjna- fajnie, pięknie gdyby nie to, że były to 4 czy 5 piosenek lecących w kółko. W związku z tym podczas obiadu przystawki +dania główne zdołaliśmy przesłuchać ich wszystkich już tyle razy, że niektóre byliśmy w stanie podśpiewywać i to nie w dobrym znaczeniu. Wielki szacun dla obslugi za to, że znoszą to przez cały dzień bo ja już miałam dosyć. Apropos obsługi, kelnerki były niezbyt aktywne. Zrobiły swoją robotę i to wszystko. Nie było nawet uśmiechu w gratisie. Było ok, ale nic więcej.

Dziękujemy, doomsii
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na jedzenie czekałyśmy 25' ale opłacało się! Chinkali, które jadłam były dobre, jednak to co zwaliło mnie z nóg to wątróbka, która zamówiłam później. Nigdy w życiu nie byłam w stanie przekonać się do zjedzenia całej porcji wątróbki, jednak postanowiłam dać jej ostatnia szansę. Pycha!!! Każdy musi spróbować! Kuchnię polecam w 100% jednak kelnerki niestety nie wykazują się wielkim zainteresowaniem- a szkoda. Ogólnie miejsce polecam!

Dziękujemy, jaankaa
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wczoraj odwiedziliśmy z mężem restauracje pierwszy raz. Na nasze szczęście zarezerwowalismy wcześniej stolik tak dużo było gości,ale nie jestem tym zdziwiona. Jedzenie pyszne. Obsługa sympatyczna. Szczerze polecam i zawitamy tam jeszcze nie raz : )))

Dziękujemy, Emilia D

Tbilisuri Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tbilisuri Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!