“Pyszne jedzenie ”
Mazaya Falafel — recenzja

Mazaya Falafel
Zamów online
Nr 11 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)

Najlepsze miejsce w Krakowie oferujące falafel. Pyszne jedzenie, miła obsługa, dobra lokalizacja i możliwość zamówienia online zdecydowanie na plus :)

1  Dziękujemy, dorixen

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pytanie "co warto zjeść?" Pani natychmiast powiedziała kanapka Mazaya. Tylko pytanie "duża czy mała" ? Wzięłam dużą... I dostałam to co chciałam... Pomimo tego, że apetyt naprawdę mam spory myślę, że mała byłaby bardziej adekwatna :) :) pyszna i wyrazista w smaku. Polecam w 100 %

Dziękujemy, jaankaa
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Jeśli twoja codzienność to tylko warzywa i owoce to jest dla Ciebie bar. Zaskakujące smaki; falafel - warzywna kulka o smaku najlepszego mięsa. Pietruszka i granat !! Kiszonki "palce lizać"

Dziękujemy, mareksW5775SG
Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy falafel jaki jadłem. Wszystko świerze, falafel chrupiący i dobrze doprawiony. Dodatkowo atrakcyjna cena jak za taki poziom jedzenia.Polecam !

Dziękujemy, Canis L
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto chce zjeść coś zdrowego i pełnowartościowego. Pyszne jedzenie, miły klimat, fajna atmosfera. Miejsce przyjazne i ekologiczne.

Dziękujemy, grzegorz1147

Mazaya Falafel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Mazaya Falafel? Podziel się wrażeniami!