“Pychotka”
Lody na Starowiślnej — recenzja

Lody na Starowiślnej
Nr 13 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Na wynos
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 5 września 2019

Lody po ktore stoi sie w bardzo dlugiej kolejce, a na koniec pyszne smaki owocowe. Do wyboru i koloru.

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z jednej strony kultowe, ale takie faktycznie jest. Wyprowadziłem się z Krakowa 10 lat temu i właśnie wróciłem. Ta sama Pani sprzedaje. Mam wrażenie że właścicielka. Lody chyba jeszcze smaczniejsze to nie tylko tradycja i turystyczny chwyt ale również rewelacyjny smak za którym stoją głównie miejscowi.

Dziękujemy, lukaszk119
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze zabieram tam swoich gości w ramach popołudniowego spaceru i wszyscy są zachwyceni. Najbardziej polecam owocowe smaki. Malina to prawdziwa petarda. Trzeba spróbować.

Dziękujemy, hen_daleko
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lodziarnia nieco dalej od Starówki, miejsce dość skromne, trochę mało widoczne, aczkowiek lody dobre, w owocowych rzeczywiście czuć owoce, śmietankowe najlepsze;
Ocena 4 dlatego, że nieraz kosztowałam lody z własnego wyrobu i były lepsze, te są po prostu dobre, ale nie przypominają mi smaków dzieciństwa, a w innych miejscach kraju tak

Dziękujemy, Aga K
Zrecenzowano 31 maja 2019

Dojazd może nie taki prosty, na uboczu, ie w ścisłym centrum. Jednak bardzo warto tam zawitać i na własnych kubkach smakowych przekonać się ze warto zaryzykować. Smaki wyśmienite.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Marlen1306

Lody na Starowiślnej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Lody na Starowiślnej? Podziel się wrażeniami!