Kraków

“śniadanie w Krakowie - będziemy wracać”
Urban Coffee — recenzja

Urban Coffee
Nr 35 wśród 91 Desery (Kraków)
Opis: Urban Coffee to marka skierowana do WSZYSTKICH wielbicieli kawy ale i nie tylko. Naszym najważniejszym celem jest osiągniecie satysfakcji Klienta przez podniebienia oraz kubki smakowe każdego kawosza. Otworzyliśmy swój pierwszy lokal z myślą o tych którzy są w ciągłym pośpiechu i marzy im się pyszna kawa na wynos a także o tych którzy uciekając od miejskiego zgiełku pragną delektowaniu się nią w miłej atmosferze. Pragniemy, aby lokal Urban Coffee stał się waszym stałym miejscem spotkań ze znajomymi, ukochaną połówką czy też Twoim azylem, gdzie uciekniesz z książką, bądź laptopem. Niebawem planujemy poszerzenia naszej oferty, którą z pewnością uzupełnimy o smakowite kąski idealnie dopełniające rytuał picia kawy o każdej porze.
Zrecenzowano 9 września 2019

Klimat, menu, gabaryty i wystrój, nawet zastawa stołowa - wszystko nam pasuje :-) A w bonusie wielkie okno z widokiem.

Dziękujemy, lennyx2017

Zrecenzowano 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne klimaty, bardzo miła obsługa i czynne od samego rana. Zestawy śniadaniowe każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Ziemowit M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Тарас К, Właściciel, Urban CoffeeOdpowiedź udzielona 7 października 2018

Bardzo nam miło :)

Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Kilkukrotnie wpadaliśmy tu na kawę, dziś jednak postanowiliśmy tu zacząć dzień śniadaniem. Lokal ma zróżnicowane menu, w tym rewelacyjne tosty i (domowe!!!) pancakesy! Daniom brakowało jednak soli i pieprzu, ale można było o to zadbać już we własnym zakresie.

Serce na talerzu i w kukbu z kawą - dziękujemy.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Aleksandra A
Zrecenzowano 23 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszna kawa - nie wiem czy to za sprawą mleka kokosowego czy gatunku kawy. Jedno jest pewne: jeszcze tam wròcę. Ceny bardzo korzystne. Obsluga miła, a wewnatrz przytulny wystròj.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, martaqqla
Zrecenzowano 18 lutego 2018

brownie suche, ciężko było widelec wbić w ciasto,kawa przeciętna, wysokie ceny, mało miejsca, nie za czysto.... brudne stoliki i podłoga... jeden plus to Miła obsługa

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, arianna369

Urban Coffee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Urban Coffee? Podziel się wrażeniami!