“Polecam!”
Big Hat of Coffee — recenzja

Big Hat of Coffee
Nr 2 wśród 123 Kawa i herbata (Kraków)
Zrecenzowano 6 września 2019

Trafilem za polecaniem i to naprawde niesamowite miejsce! Przepyszna kawka z cieplutkimi croisantami i mila kelnerka za barzem! Polecam

Dziękujemy, SergejNQ

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Ładna kawiarnia z najlepsza kawa w Krakowie! Zawsze gra dobra muzyka i pachnie kawa. Mila i szybka obsluga i cieple croisanty. Polecam espresso z ciastkiem orzechowym!

Dziękujemy, marinamiz
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Cudne miejsce z klimatem! Pyszna kawka, cieple croissanty. Byliśmy na śniadaniu, jedliśmy dobra kanapke z capuccino. Polecam

Dziękujemy, antuanoferryn
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Prawdziwa włoska kawa w brytyjskiej kawiarni. Przytulne miejsce, miła obsługa i jaka atmosfera !!! Gorąco polecam to miejsce do odwiedzenia

Dziękujemy, KLORU
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Urocze, klimatyczne miejsce, w sam raz na krótki odpoczynek w ciągu dnia przy przepysznej kawie, relaksującej muzyce i przemiłej obsłudze!

Dziękujemy, oliwia96

Big Hat of Coffee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Big Hat of Coffee? Podziel się wrażeniami!