“Kawa”
Big Hat of Coffee — recenzja

Big Hat of Coffee
Nr 3 wśród 85 Szybkie posiłki (Kraków)
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa, mila obsługa, choć kawiarenka mikroskopijna ,ale z fajnym klimatem. Moj syn zachwycony.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Aduuuucha

Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal jest malutki, pięknie urządzony. Obrazy na ścianach malowała podobno sama właścicielka. Nie da się ukryć, że kawa jest przepyszna. I tania do tego! Pierwszy raz wstąpiłam skuszona niskimi cenami z tablicy przed wejściem, ale obsługa i smak zrobiły na mnie tak dobre wrażenie, że wpadam zawsze kiedy jestem w pobliżu. Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa. Szkoda, że nie ma więcej pozycji na słono, np. tostów, panini, kanapek. Generalnie lokal mały, ale bardzo przytulny z nutą vintage

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna D
Zrecenzowano 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Latte pyszna, biała kawa wprost klasyk. Wnętrze zrobione tak że można się tam zrelaksować. Polecam i jeszcze raz polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano 2 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Generalnie jestem na tak. Podzielam zachwytu nad kawa. Obsługa rownież super. Wybór na śniadanie dość skromny ale powiedzmy ze nie bede grymasić. To ze jest ciasno to juz trudno. Przeżyjemy. Ale szkoda ze jeden z nielicznych stolików zajął znajomy pani obsługującej i goście nie mieli gdzie usiąść. Nam został stolik w pełnym słońcu co sprawiło ze kawę piłam na wyścigi. Trochę szkoda.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Josephine_Tulce

Big Hat of Coffee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Big Hat of Coffee? Podziel się wrażeniami!