“Rezerwacja?????”
Chajim Kohan — recenzja

Chajim Kohan
Nr 657 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 10 września 2019

Wchodzimy z mężem do restauracji i widzimy zajęte dwa stoliki,na kilku kartka z rezerwacją na godz.20,ale są dwa bez kartki.Niestety wychodzi pani z obsługi,że te też są zarezerwowane(!!!!!)Była godz.17.30,pytam czy możemy wypić szybkie piwko,do godz.20 sporo czasu....Odpowidż-nie,bo nie...okraszone słodko-złośliwym uśmieszkiem.Wypiliśmy przy barze(ciasno i niewygodnie)podczas gdy restauracja świeciła pustkami.Zapytałam czym panie uzasadniają taką absurdalną sytuację
sytuację,ale nie usłyszałam zadnej konkretnej odpowiedzi.Nie wiem czy to polecenie szefostwoa,czy im się potem nie chce szklanek po piwie uprzątnąć?Czy jak jest stolik zarezerwowany na 20 to od której nie wolno z niego korzystać,od rana?
Poczuliśmy się jak obywatele drugiej kategorii.Wstyd i bemyślność, restauracją rządzi beznadziejna panienka...

Dziękujemy, Krystynna

Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Potwierdzam pozytywne opinie o tym miejscu.Cudowny klimat pyszne jedzenie a czulent to poezja .Obsługa sympatyczna i kompetentna.Chętnie wrócę.

Dziękujemy, MarysiaDe
Zrecenzowano 18 maja 2019

Nie wiem skąd się biorą niektóre negatywne opinie, bo trudno mi uwierzyć że w miejscu w którym poczyłem się jak w raju ktoś mógł się poczuć jak w piekle. Dla mnie jedzenie to była poezja (czulent), obsługa perfekcujna i miła. Muzycy rewelacyjni. Co tu dużo pisać. Wrócę!

Dziękujemy, Leszek D
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwiedzeni bardzo pozytywnymi recenzjami postanowilismy odwiedzic te restauracje w piatek wieczorem. Zostalismy powitani w dosc nieprzyjemny i chlodny sposob przez pania kelnerke (ciemne wlosy). Czulismy sie niemile widziani w restauracji, mimo ze mielismy rezerwacje. Osoby, które pytaly o wolny stolik byly w dosc niegrzeczny sposob wypraszane.

Czekadelko bylo niesmaczne, sosy zbyt ostre, a ich wybor niezbyt ciekawy. Porcja czulentu, który zamowilam byla bardzo mala (cena to 38 zl), bez zadnego smaku, a jego prezentacja nieciekawa. Moj partner zamowil watrobke, która wygladala jak ze szkolnej stolowki i tak tez smakowala.

W restauracji panowala barowa atmosfera, muzyka nieadekwatna do miejsca i zbyt glosna. Liczylismy tez na posluchanie zydowskiej muzyki na zywo, tak jak sie restauracja reklamuje na swojej stronie, ale niestety jej nie bylo.

Podsumowujac niestety nie moge polecic tej restauracji. Znacznie lepsza jakosc jedzenia, a zwlaszcza obslugi mozna odnalezc np.w Restauracji Pod Aniolami czy Miod Malina.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, KatarzynaK12345
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Aranżacja miejsca super, wrecz niepowtarzalna. Jedzenie wysmienite, nawet sledzik bardzo smaczny. Atmosfera tam panujaca powoduje ze z checia sie tam wraca. Na wielki plus obsluga, panie kelnerki Gosia i Dominika niezwykle uprzejme, i na podziw zaslugujace, jak one byly w stanie ogarnac samodzielnie ten przybytek. Polecam bardzo

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, spike232323

Chajim Kohan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Chajim Kohan? Podziel się wrażeniami!