“Beznadziejnie”
Kalejdoskop — recenzja

Kalejdoskop
Zamów online
Nr 1 167 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po godzinnym oczekiwaniu, nasze zamówienie zostało anulowane bez wyjaśnienia. Pani kelnerka była wybitnie niemiła. Nikomu nie polecam takiego traktowania

Dziękujemy, Kamila N

Zrecenzowano 4 października 2018 z urządzeń przenośnych

Witryna co prawda wygląda jak bar z zapiekankami nad okolicznym zalewem, ale już od progu wita nas przemiła pani z obcym akcentem. Bardzo pomocna, wyjaśni wszystkie wątpliwości, odpowie cierpliwie na pytania, a nawet i doradzi. Wystrój całkiem przytulny choć dość surowy, za to jedzenie rewelacyjne. Pierogi z mięsem uznałam pierwszy raz w życiu za pyszne, bo nigdy nie umiałam się do takich przekonać. Solianka i barszcz ukraiński też warte uwagi. Za posiłek zupa+danie+kompot 25zl. Szybko, domowo i smacznie. Warto sprawdzić, a ja na pewno wrócę.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, doomsii
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Barszcz ukraiński!Niby flagowe danie i nie powinno być z nim problemu niemniej jednak to chyba nie o tako chodzi .Rozwodniony,buraków ,ziemniaka.miesa jak na lekarstwo!Mix pierogów był dziwny .Byly z kapusta -bezbarwne.Byly z ziemniakami - farsz niedoprawiony.Z mięsem - nie wiem co o nich sadzić .Dziwny farsz i rozgotowane ciasto pierogowe !Raczej już tam nie zajrze!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Witold K
Zrecenzowano 10 lipca 2018

Miejsce z zewnatrz bardzo niepozorne i w sredniej lokalizacji. Wnetrze bardzo przecietne, w klimacie baru mlecznego- plastikowe krzeselka i kompletny brak ładu w wystroju. I to tyle z minusow. Jesli natomiast o jedzenie chodzi (a przeciez glownie jesc przychodzimy) to jedno wielkie WOW! Kuchnia stoi na znakomitym poziomie. Pielmieni z kwasna smietana sa obledne, w rosole (a to prawdziwy rosol, nie zaden wynalazek z ulepszaczami) rozgrzeja w najbardziej paskudna aure. Wielki sentyment mam rowniez do barszczu ukrainskiego, ktory z naszym nic wspolnego nie ma, ale jest naprawde wyborny. Smutno mi tylko z jednego powodu-ze jest mi tam kompletnie nie po drodze i na ewentualny obiad musze wybierac sie specjalnie. Idzcie i jedzcie bo przyjdzie dzien kiedy Kalejdoskop przeniesie sie w lepsze wnetrze i zapoda prawdziwie restauracyjne ceny, ktore ze wzgledu na jakosc kuchni jak najbardziej sie naleza :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Aleksandra J
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mimo swojej lokalizacji (w przejściu podziemnym) restauracja oferuje dobre i nie drogie jedzenie. Porcje są duże i cenowo może spokojnie zastąpić fastfood typu McDonald's

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, rabiosus

Kalejdoskop — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kalejdoskop? Podziel się wrażeniami!