“Imieniny”
Cakester Cafe Kraków — recenzja

Cakester Cafe Kraków
Nr 13 wśród 89 Desery (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Okolica: Półwsie Zwierzynieckie
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne ciasta, kawa i tosty :) zdecydowanie polecam dla ludzi, którzy nie zawsze chcą zjeść cukier, mąkę czy tez nabiał :)

Dziękujemy, 57kamils

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam na śniadanie. Pyszne jedzenie, wybraliśmy różne wersje: na słodko i na słono - obie świetne. Szeroki wybór, fajny lokal, świetna muzyka. Mnóstwo ludzi, przez co trzeba troszkę poczekać na złożenie zamówienia i jego realizację, ale obsługa informuje o tym na samym początku więc nie ma niespodzianek.

Dziękujemy, 1211patg
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bardzo nierozgarnięta obsługa, czas oczekiwania bardzo długi, dania podawane pojedynczo z dużymi odstępami czasu, jedzenie bardzo przeciętne, prawdopodobnie gorsze niż robione w domu, jedynie twarożek kokosowy godny polecenia, poprosiliśmy o napoje przed posiłkiem i niestety ich nie dostaliśmy
Dania przyniesione po długim czasie oczekiwania zimne

Dziękujemy, 380xoxo
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam! Nawet nie wiem od czego zacząć..najpierw zaserwowano nam posiłki w dużych odstępach czasu(gdy jedna osoba kończyła już swój posiłek,druga dopiero miała możliwość go zacząć,choć chcieliśmy zjeść razem nie bylo to możliwe).Na same napoje czekaliśmy około 30 min i dostaliśmy je już po otrzymaniu posiłków,chóc zaznaczyliśmy kelnerce,ze zależy nam,aby kawę dostać pierwsza). Pankejki które zamówiłam, dostałam zimnie....

Dziękujemy, 100oliwiap
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Pyszne i zdrowe ciasta, dobra kawa w uroczym miejscu z miłą obsługą ;) polecam wszystkim którzy chcą odpocząć w przytulnym miejscu

Dziękujemy, Angela L

Cakester Cafe Kraków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cakester Cafe Kraków? Podziel się wrażeniami!