“TOALETA NAJDROŻSZA W POLSCE!!!!!”

Trattoria Grande Piadina
Zamów online
Nr 694 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Oszuści wzięli ode mnie 4 ZŁ za Toaletę, a na paragonie napisali usługa cateringowa, stoją plecami do klienta, przyjaciele już omijają to miejsce szerokim łukiem , innym też to radzę.

3  Dziękujemy, Zbigniew Z

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie - ok. Ceny - nie dla suwerena, ale ok. Problem - wejście/wyjście sklepu spożywczego tuż przy ogródku. Ilekroć za sklepu wychodzi klient - rozlega się irytujący dźwięk, który po kilku minutach wwierca się pod umęczoną nerwowym dniem czaszkę. Podsumowując: siedź i pałaszuj wewnątrz, pocąc się w gorące dni/wieczory lub usiądź na ogródku i spróbuj nie słyszeć jak plumkacz plumka co kilka/kilkanaście sekund.

Dziękujemy, janekberger
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Pod koniec maja miałem okazję odwiedzić tą restaurację. 40 minut przed planowanym przybyciem umówiłem swoje przybycie i zamówiłem pizze włoską. Pan po drugiej stronie zachęcił, że za 30 minut mogę przyjść i pizza będzie gotowa. Po przybyciu trzeba było niestety trochę poczekać, na sali panował ogólny nieład i zamieszanie. W toalecie nie było mydła i pomimo zgłoszenia tego personelowi także później się nie pojawiło. Pizza była dobra. Tak więc gdyby nie fakt że jedzenie w miarę zrównoważyło całokształt, niesmak po obsłudze i lokalu pozostał.

Dziękujemy, Zbigniew Z
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza świeża pachnąca super składniki, wyśmienite desery i co najważniejsze bardzo miła i pomocna obsługa . Możliwość rezerwacji stolików .

Dziękujemy, Joanna_M1982
Zrecenzowano 9 czerwca 2019

Na sam początek kelnerka nakryła stół leżącym na brudnej ziemi (!!!) obrusem, który i tak już był mocno splamiony jedzeniem. Zamiast zaproponować nowe nakrycie, lub przetrzeć stół i zostawić bez nakrycia, wzięła leżący na ziemi obrus i nakryła nim stół nie widząc nic złego w tym. Ja nie zjadłam nic, jadła moja osoba towarzysząca, ale usytuowanie restauracji obok sklepu monopolowego, gdzie nieustająco czekała kolejka pijanych, wulgarnych ludzi sprawiło tylko, że odliczałam minuty do wyjścia. Foccacia była spalona. Są inne miejsca w Hucie, gdzie warto się wybrać. Nie polecam.

Dziękujemy, AniaMB

Trattoria Grande Piadina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Grande Piadina? Podziel się wrażeniami!