“Polecam!”
Do Syta Restauracja — recenzja

Do Syta Restauracja
Nr 824 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tam tylko raz i żałuję, że nie dotarłam więcej. Jadłam drugi raz w życiu tak dobry żurek. Jego wspomnienie mnie prześladuje .
Czyste, zachęcające miejsce ze świeżym jedzeniem. Moi towarzysze jedli drugie danie z dania dnia - też polecają.

Dziękujemy, Joanna F

Zrecenzowano 16 lipca 2019

To w rzeczywistości jest dobra jadłodajnia. Proste, krótkie i stałe menu. A oprócz tego codziennie inne zestawy obiadowe (do wyboru 2 zupy i 2 drugie dania + kompot/woda) w cenie 19,90. Generalnie niedrogo, jak na takie smaczne, domowe jedzenie. Szybka, sprawna i bardzo miła obsługa, ładny wystrój i sporo miejsca. Bardzo dobra zupa pomidorowa, sałatka z grillowanym kurczakiem też. W czwartki tzw. festiwal pierogów. Nazwa nie kłamie - porcje są duże i można się najeść do syta.

Dziękujemy, JerzyZ41
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, schludny wystrój i sporo miejsca. Niezbyt wielki wybór dań, ale za to dobra jakość, danie dnia od 19,90 zł. Bardzo dobra zupa pomidorowa, łazanki trochę przesolone. Nazwa nie kłamie - porcje są duże i można się najeść do syta.

Dziękujemy, panitosia
Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre domowe obiady, przepyszne zupy. Polecam z całego serca :) i na pewno będę wracać jeszcze nie raz.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 264_anetaz
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Krótkie menu i niedrogie zestawy obiadowe (zupa, danie główne i kompot). Jedzenie bardzo dobre. Niestety nie ma ani jednego deseru. Miła obsługa. Szybki i sprawny serwis. Ładny wystrój. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, I5707KTandrewp

Do Syta Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Do Syta Restauracja? Podziel się wrażeniami!