“Polecam pysznie”
Krakowska Spiżarnia — recenzja

Krakowska Spiżarnia
Zamów online
Nr 796 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja z prawdziwą kuchnią polską znajdująca się w tradycyjnym dworku z początków xx wieku. Posiadamy dwie sale: staropolska, ciepła z kredensem pasująca do wyjątkowych kolacji jak i spotkań biznesowych, prowansalska, jasna z kącikiem dla dzieci. Organizujemy imprezy okolicznościowe: komunie, chrzciny, urodziny oraz eventy i spotkania firmowe.

Wspaniałe jedzenie,świetna obsługa,czyściutko,piękny wystrój,czego chcieć więcej.Przystępne ceny.Szczerze polecam

Dziękujemy, Mmaga74

Zrecenzowano 8 września 2019

Wczoraj 07/09 organizowaliśmy imprezę urodzinową Żony i Taty , łączona uroczystość. Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca aż w końcu trafiliśmy na restauracje Krakowska Spiżarnia i to był strzał w 10 !! .Jedzenie po prostu "niebo w gębie" naprawdę byłem zarówno ja jak i zaproszeni goście pod wielkim wrażeniem , wszystko świeżutkie i pyszne nawet rodzice przyznali że są lekko zawstydzeni ze ktoś może gotować aż tak dobrze.Wielkie brawa dla szefa kuchni za talent i wyczucie smaku. Obsługa bardzo bardzo miła mimo iż jesteśmy dość wymagającymi gośćmi ale wszystkie nasze prośby były spełniane bardzo szybko i z uśmiechem na twarzy co proszę mi wierzyć w dzisiejszych czasach nie jest oczywistą sprawą. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem zarówno talentu osób pracujących na kuchni jak i przemiłej Pani z Blond włosami która o nas dbała podczas imprezy ( niestety nie pamiętam jej imienia za co proszę mi wybaczyć.... ). Restauracja z wielkim potencjałem z klimatycznym wystrojem i genialną atmosferą , czuliśmy się na prawdę jak w domu, również chcieliśmy podziękować panu kelnerowi który nas obsługiwał za pełen profesjonalizm i nieznikający uśmiech z jego twarzy. Wielkie, wielkie brawa dla całego zespołu , Dziękujemy za super imprezę i atmosferę na pewno wrócimy bo warto!!

Pozdrawiam Piotr Żmuda

Dziękujemy, Gotmogh
Zrecenzowano 2 września 2019

Szybki lunch z klientem i przy okazji bardzo pozytywne zaskoczenie.
Kuchnia świetna i każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo miła, a na dodatek niezwykle pomocna. Szczególnie polecam desery- nie wiem kto piecze ciasta ale nawet w cukierni tak dobrych nie jadłem.

Dziękujemy, Roam415535
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Rewelacyjna restauracja! Jedzenie pierwsza klasa a obsługa przemiła, właściciel to prawdziwy specjalista jeżeli chodzi o kuchnię! Krakowska Spiżarnia jako lokal pod wesele - polecam! Wzorowa obsługa wesela i podejście do klienta, gości - na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, Rafał K
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja często przez nas odwiedzana w ramach rodzinnych weekendowych obiadów. Restauracja jest przestronna, jedna z sal posiada duże jasne okna, przy których z przyjemnością zasiadamy. Jedzenie smaczne, ładnie podane a obsługa sympatyczna, sprawna i pomocna. Polecamy

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, RadzKa

Krakowska Spiżarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Krzywaczka, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Krakowska Spiżarnia? Podziel się wrażeniami!