“Polecam”
Krakowska Spiżarnia — recenzja

Krakowska Spiżarnia
Zamów online
Nr 792 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja z prawdziwą kuchnią polską znajdująca się w tradycyjnym dworku z początków xx wieku. Posiadamy dwie sale: staropolska, ciepła z kredensem pasująca do wyjątkowych kolacji jak i spotkań biznesowych, prowansalska, jasna z kącikiem dla dzieci. Organizujemy imprezy okolicznościowe: komunie, chrzciny, urodziny oraz eventy i spotkania firmowe.
Zrecenzowano 2 września 2019

Szybki lunch z klientem i przy okazji bardzo pozytywne zaskoczenie.
Kuchnia świetna i każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo miła, a na dodatek niezwykle pomocna. Szczególnie polecam desery- nie wiem kto piecze ciasta ale nawet w cukierni tak dobrych nie jadłem.

Dziękujemy, Roam415535

Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Rewelacyjna restauracja! Jedzenie pierwsza klasa a obsługa przemiła, właściciel to prawdziwy specjalista jeżeli chodzi o kuchnię! Krakowska Spiżarnia jako lokal pod wesele - polecam! Wzorowa obsługa wesela i podejście do klienta, gości - na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, Rafał K
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja często przez nas odwiedzana w ramach rodzinnych weekendowych obiadów. Restauracja jest przestronna, jedna z sal posiada duże jasne okna, przy których z przyjemnością zasiadamy. Jedzenie smaczne, ładnie podane a obsługa sympatyczna, sprawna i pomocna. Polecamy

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, RadzKa
Zrecenzowano 2 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Jedno z najgorszych doświadczeń kulinarnych w życiu! Zimna zupa dyniowa, totalnie bez smaku - taka pod polski gust bez przypraw. Ukraiński kucharz bo pewnie tak taniej. Obrzydliwy odmrożony pstrąg, mimo bliskości gór, smażony w głębokim tłuszczu, którego smród roznosi się w całej knajpie. Wszystko totalnie bez smaku. Urządzone trochę jak domek dla lalek, ładnie i schludnie, ale niestety przerost formy nad treścią. Kelnerka miła i pomocna.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, JoannaK4
Zrecenzowano 3 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja w której panuje kameralna atmosfera. Bardzo miła obsługa i co najważniejsze przepyszne jedzenie podawane w tradycyjny sposób. Jeśli ktoś chce zjeść tradycyjny domowy obiad to idealne miejsce. Gorąco polecam

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, 426bartekk

Krakowska Spiżarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Krzywaczka, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Krakowska Spiżarnia? Podziel się wrażeniami!