“Ponownie tutaj”
Wesele Restauracja — recenzja

Wesele Restauracja
Nr 132 wśród 1 654 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

Odwiedziłam to miejsce pamiętając, że poprzednio byłam zadowolona i nie zawiodłam się ani ja ani moja rodzina i znajomi. Latem miło jest usiąść w ogródku piwnym i delektować się widokami nocnego Krakowa popijając np. piwo.

Dziękujemy, martchwal

Zrecenzowano 11 lipca 2017

Z takim zamyslem goscilismy w restauracji Wesele- elegancka, wykwintna wersja polskiej tradycyjnej kuchni.
Patera pierogow-ok 30 sztuk tak smakowala, no nie patera a pierogi :-) ze moj towarzysz chcial zamowic jeszcze jedna porcje!
Bigos z dziczyzny, rowniez smaczny, porcje malutka, to jedyny minus. Rosòl smaczny, a wátròbka drobiowa na pomarańczy dobra, z jednej strony lekko spalona.
Kelner bardzo uprzejmy,,choć nie nachalny!

Ogolnie polecamy, zwlaszcza Polakom mieszkajacym za granica, ktorzy tesknia za polskimi potrawami.

Dziękujemy, Lecebochce
Zrecenzowano 4 lipca 2017

Tutaj zawsze można wracać i smacznie zjeść. Wystrój wprowadzający w znakomity nastrój beztroski. Obsługa miła- no czasami ktoś może mniej profesjonalny, ale ogólne bardzo dobrze. prywatnie i biznesowo!

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w trzy osoby i zamówiliśmy pierogi Mix, były naprawdę smaczne, niestety nie mieliśmy okazji spróbować innych dań.
Na pewno jeszcze tu wrócimy
polecam :)

Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano 16 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Mielismy szanse zajrzec do Wesela na poczatku czerwca. Obsluga bardzo mila. Jedzenie naprawde smaczne. Kaszanka, tatar, kaczka i pierogi bez zarzutu. Chetnie zajrze raz jeszcze.

Dziękujemy, Czakster

Wesele Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wesele Restauracja? Podziel się wrażeniami!