“lokalizacja super”
Wesele Restauracja — recenzja

Wesele Restauracja
Nr 122 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Rogalin, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
“lokalizacja super”
Zrecenzowano: 21 lutego 2017

Jedzenie przyzwoite, wystrój ok, obsługa zależy od kelnera, ale co najważniejsze - jeżeli uda się zarezerwować stół przy oknie wówczas można zjeść z widokiem na stary rynek.

• Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Sylwiami7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Manager, Wesele Restauracja, 20 marca 2017
Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za odwiedziny w naszej restauracji. Cieszymy się, że zamówione dania smakowały. Zachęcamy do kolejnych odwiedzin w naszej restauracji.

Napisz recenzję

5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Polska B”
Zrecenzowano: 28 stycznia 2017

Pierwsze wrażenie po wejściu jest całkiem przyjemne. We wnętrzu sporo drewna, regionalne dekoracje, obsługa w strojach nawiązujących do polskiej tradycji, ale bez kiczu. Miało być polsko i jest. Lekkim zgrzytem może być muzyka grana w środku, która brzmi bardzo radiowo, ale z drugiej strony nie jest na tyle głośna, żeby to raziło.
Dużo gorzej wypada jednak jedzenie. Wszystko smakuje bardzo przeciętnie. Szczególnie złe wrażenie wywarły na mnie śledzie i pierogi, które smakowały jak gotowce z marketu! Mięsa radzą sobie lepiej, choć również nie powalają.
Jest wiele miejsc w Rynku, gdzie można zjeść lepiej, a jeśli chodzi o prostą, polską kuchnię - również taniej.

• Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Jakub C
Liczba recenzji: 2
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“wspaniały obiad w zimowe popołudnie”
Zrecenzowano: 29 grudnia 2016

cudowny rosołek, smaczka rybka, porządny schabowy ;).
Przepyszny grzaniec!!!
Cudowny wystrój.
Cena do jakości również dobra.
Miła obsługa.
Wszystko na plus- wyszliśmy najedzeni i szczęśliwi.

Data wizyty: grudniu 2016
31 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Wigilia firmowa”
Zrecenzowano: 15 grudnia 2016

Byłem tam na wigilii firmowej. Obsługa miła i profesjonalna. Jedzenie smaczne, polecam zdecydowanie. Na pewno wybiorę się kiedyś prywatnie.

• Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Jakub P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Coordinator, Wesele Restauracja, 28 grudnia 2016
Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za odwiedziny w naszej restauracji. Cieszymy się, że zamówione dania smakowały, a serwis spełnił Pani wymagania. Zachęcamy do kolejnych odwiedzin w naszej restauracji.

Kraków
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 17
10 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
“Jedzenie okropne!”
Zrecenzowano: 8 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Dramat. Bywałam u Was dosyć często dawno temu bo dania były przepyszne. Teraz nic nie smakuje tak jak dawniej. Rosół ostatniej świeżości, nawet dziecko nie chciało go jeść. Schabowy okropny, ziemniaki opiekane smakowały jakby były opiekane juz 10 raz, zasmażana kapusta też niesmaczna. Maż zamówił sandacza i nawet go nie tknał, suchy i bez smaku. Z pewnościa więcej nie wrócimy, nasi znajomi również.

Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Eellisa
Szanowna Pani,

bardzo mi przykro, że podczas ostatniej wizyty restauracja nie spełniła Państwa oczekiwań. Przepraszamy za wszystkie niedogodności i zapewniamy, że popracujemy nad jakością serwowanych dań. Mamy także nadzieję, że będziemy mogli Państwa jeszcze zaprosić, aby przekonali się Państwo, że stale ulepszamy naszą kuchnię.

Wesele Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wesele Restauracja? Podziel się wrażeniami!