“Polska B”
Wesele Restauracja — recenzja

Wesele Restauracja
Nr 123 wśród 1 562 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Romantyczny, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Polska B”
Zrecenzowano: 28 stycznia 2017

Pierwsze wrażenie po wejściu jest całkiem przyjemne. We wnętrzu sporo drewna, regionalne dekoracje, obsługa w strojach nawiązujących do polskiej tradycji, ale bez kiczu. Miało być polsko i jest. Lekkim zgrzytem może być muzyka grana w środku, która brzmi bardzo radiowo, ale z drugiej strony nie jest na tyle głośna, żeby to raziło.
Dużo gorzej wypada jednak jedzenie. Wszystko smakuje bardzo przeciętnie. Szczególnie złe wrażenie wywarły na mnie śledzie i pierogi, które smakowały jak gotowce z marketu! Mięsa radzą sobie lepiej, choć również nie powalają.
Jest wiele miejsc w Rynku, gdzie można zjeść lepiej, a jeśli chodzi o prostą, polską kuchnię - również taniej.

• Data wizyty: styczniu 2017

• Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
Liczba recenzji: 2
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“wspaniały obiad w zimowe popołudnie”
Zrecenzowano: 29 grudnia 2016

cudowny rosołek, smaczka rybka, porządny schabowy ;).
Przepyszny grzaniec!!!
Cudowny wystrój.
Cena do jakości również dobra.
Miła obsługa.
Wszystko na plus- wyszliśmy najedzeni i szczęśliwi.

Data wizyty: grudniu 2016
30 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Wigilia firmowa”
Zrecenzowano: 15 grudnia 2016

Byłem tam na wigilii firmowej. Obsługa miła i profesjonalna. Jedzenie smaczne, polecam zdecydowanie. Na pewno wybiorę się kiedyś prywatnie.

• Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Jakub P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Coordinator, Wesele Restauracja, 28 grudnia 2016
Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za odwiedziny w naszej restauracji. Cieszymy się, że zamówione dania smakowały, a serwis spełnił Pani wymagania. Zachęcamy do kolejnych odwiedzin w naszej restauracji.

Pozdrawiam serdecznie,
Kraków
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 17
10 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
“Jedzenie okropne!”
Zrecenzowano: 8 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Dramat. Bywałam u Was dosyć często dawno temu bo dania były przepyszne. Teraz nic nie smakuje tak jak dawniej. Rosół ostatniej świeżości, nawet dziecko nie chciało go jeść. Schabowy okropny, ziemniaki opiekane smakowały jakby były opiekane juz 10 raz, zasmażana kapusta też niesmaczna. Maż zamówił sandacza i nawet go nie tknał, suchy i bez smaku. Z pewnościa więcej nie wrócimy, nasi znajomi również.

Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Eellisa
Szanowna Pani,

bardzo mi przykro, że podczas ostatniej wizyty restauracja nie spełniła Państwa oczekiwań. Przepraszamy za wszystkie niedogodności i zapewniamy, że popracujemy nad jakością serwowanych dań. Mamy także nadzieję, że będziemy mogli Państwa jeszcze zaprosić, aby przekonali się Państwo, że stale ulepszamy naszą kuchnię.

Pozdrawiam serdecznie,
Olsztyn, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 10
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Lokalizacja i wystrój to jednak za mało”
Zrecenzowano: 20 listopada 2016

Jadłam pstrąga- mały, suchy tj. przesmażony , bez smaku - bez żadnego dodatku kosztował 33 złote! Jadłam tez śledzia na rzodkwi z orzechami-rzodkiew nieprzyprawiona, bez smaku. Mąż jadł polędwicę wołową za 59zł bez dodatków-dostał ja w formie dwóch "kotletów" . Moją ocenę lokal zawdzięcza jedynie miłej obsłudze. Podsumowując drogo i niesmacznie. NIe wrócę i nie polecam. Do not recommend .

• Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, katarzyna554
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Coordinator, Wesele Restauracja, 6 grudnia 2016
Szanowna Pani,

dziękujemy za pozostawioną opinię i wszystkie uwagi dotyczące kuchni, przekażemy je szefowi kuchni.

Pozdrawiam,

Wesele Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wesele Restauracja? Podziel się wrażeniami!