“Jedzenie okropne!”
Wesele Restauracja — recenzja

Wesele Restauracja
Nr 126 wśród 1 612 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 8 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Dramat. Bywałam u Was dosyć często dawno temu bo dania były przepyszne. Teraz nic nie smakuje tak jak dawniej. Rosół ostatniej świeżości, nawet dziecko nie chciało go jeść. Schabowy okropny, ziemniaki opiekane smakowały jakby były opiekane juz 10 raz, zasmażana kapusta też niesmaczna. Maż zamówił sandacza i nawet go nie tknał, suchy i bez smaku. Z pewnościa więcej nie wrócimy, nasi znajomi również.

Dziękujemy, Eellisa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Coordinator, Wesele RestauracjaOdpowiedź udzielona 28 grudnia 2016

Szanowna Pani,

bardzo mi przykro, że podczas ostatniej wizyty restauracja nie spełniła Państwa oczekiwań. Przepraszamy za wszystkie niedogodności i zapewniamy, że popracujemy nad jakością serwowanych dań. Mamy także nadzieję, że będziemy mogli Państwa jeszcze zaprosić, aby przekonali się Państwo, że stale ulepszamy naszą kuchnię.

Napisz recenzję

Zrecenzowano 20 listopada 2016

Jadłam pstrąga- mały, suchy tj. przesmażony , bez smaku - bez żadnego dodatku kosztował 33 złote! Jadłam tez śledzia na rzodkwi z orzechami-rzodkiew nieprzyprawiona, bez smaku. Mąż jadł polędwicę wołową za 59zł bez dodatków-dostał ja w formie dwóch "kotletów" . Moją ocenę lokal zawdzięcza jedynie miłej obsłudze. Podsumowując drogo i niesmacznie. NIe wrócę i nie polecam. Do not recommend .

Dziękujemy, katarzyna554
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Coordinator, Wesele RestauracjaOdpowiedź udzielona 6 grudnia 2016

Szanowna Pani,

dziękujemy za pozostawioną opinię i wszystkie uwagi dotyczące kuchni, przekażemy je szefowi kuchni.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano 20 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy tę restaurację w sobotni wieczór. Na szczęście znaleźliśmy w niej miejsce na kolację. Wystrój popularny czyli bogata chata,stwarza przytulne miejsce na spotkanie w gronie znajomych. Menu niezbyt duże przez co łatwo znaleźć coś dla siebie. Dania z karty szef poleca były ok .Tatar z gęsi bardzo dobry polecam. Śledź z cebulką był zwyczajny,a placki ziemniaczane nie polecam. Szarlotka i ciastko czekoladowe bardzo dobre.
Największy plus jest za obsługę =bardzo miła kelnerka.

Dziękujemy, agatazne

Szanowni Państwo,

jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej Restauracji oraz za pozostawienie opinii! Dziękujemy za wszystkie cenne wskazówki.

Zrecenzowano 16 listopada 2016

Restauracja położona przy Rynku-dogodna lokalizacja i za to pewnie też się płaci ;). Wystrój a`la chłopska chata- klimatyczny i stylowy, bez kiczu. Jedzenie oceniam na 4- pyszne zupy-grzybowa i żurek, natomiast pierogi bardzo przeciętne. Łazienka czysta i ładna. Obsługa sympatyczna. Generalnie ok.

Dziękujemy, PaulinaNT

Szanowna Pani Paulino,

bardzo dziękujemy za miłe słowa. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano 9 listopada 2016

Restauracja ma dobrą lokalizację przy Rynku Głównym. Jedzenie przeciętne, małe porcje i drogo. Miła obsługa.

Dziękujemy, Jasperj7

Szanowny Panie,

bardzo dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną opinię.

Wesele Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wesele Restauracja? Podziel się wrażeniami!