“Lokalizacja i wystrój to jednak za mało”
Wesele Restauracja — recenzja

Wesele Restauracja
Nr 127 wśród 1 594 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 20 listopada 2016

Jadłam pstrąga- mały, suchy tj. przesmażony , bez smaku - bez żadnego dodatku kosztował 33 złote! Jadłam tez śledzia na rzodkwi z orzechami-rzodkiew nieprzyprawiona, bez smaku. Mąż jadł polędwicę wołową za 59zł bez dodatków-dostał ja w formie dwóch "kotletów" . Moją ocenę lokal zawdzięcza jedynie miłej obsłudze. Podsumowując drogo i niesmacznie. NIe wrócę i nie polecam. Do not recommend .

Dziękujemy, katarzyna554
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Coordinator, Wesele RestauracjaOdpowiedź udzielona 6 grudnia 2016

Szanowna Pani,

dziękujemy za pozostawioną opinię i wszystkie uwagi dotyczące kuchni, przekażemy je szefowi kuchni.

Pozdrawiam,

Napisz recenzję
Wesele Restauracja — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 20 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy tę restaurację w sobotni wieczór. Na szczęście znaleźliśmy w niej miejsce na kolację. Wystrój popularny czyli bogata chata,stwarza przytulne miejsce na spotkanie w gronie znajomych. Menu niezbyt duże przez co łatwo znaleźć coś dla siebie. Dania z karty szef poleca były ok .Tatar z gęsi bardzo dobry polecam. Śledź z cebulką był zwyczajny,a placki ziemniaczane nie polecam. Szarlotka i ciastko czekoladowe bardzo dobre.
Największy plus jest za obsługę =bardzo miła kelnerka.

Dziękujemy, agatazne

Szanowni Państwo,

jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej Restauracji oraz za pozostawienie opinii! Dziękujemy za wszystkie cenne wskazówki.

Zrecenzowano 16 listopada 2016

Restauracja położona przy Rynku-dogodna lokalizacja i za to pewnie też się płaci ;). Wystrój a`la chłopska chata- klimatyczny i stylowy, bez kiczu. Jedzenie oceniam na 4- pyszne zupy-grzybowa i żurek, natomiast pierogi bardzo przeciętne. Łazienka czysta i ładna. Obsługa sympatyczna. Generalnie ok.

Dziękujemy, PaulinaNT

Szanowna Pani Paulino,

bardzo dziękujemy za miłe słowa. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano 9 listopada 2016

Restauracja ma dobrą lokalizację przy Rynku Głównym. Jedzenie przeciętne, małe porcje i drogo. Miła obsługa.

Dziękujemy, Jasperj7

Szanowny Panie,

bardzo dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną opinię.

Zrecenzowano 4 listopada 2016

Byłam na biznesowej kolacji, więc może moja ocena jest trochę spaczona, ale generalnie jedzenie oceniam dobrze. Ktoś w poprzedniej recenzji pisze o małych porcjach, dla mnie porcje były zdecydowanie za duże, a nie podejrzewam, że z powodu kolacji biznesowej podawali większe dania. Wystrój faktycznie może przerysowany, ale pewnie chodzi o to wesele, jeśli ktoś jeszcze ze szkoły pamięta Rydla z chłopką Jadwigą Mikołajczykówną, a do tej scenerii pasuje bardzo.

Dziękujemy, MSC809
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Coordinator, Wesele RestauracjaOdpowiedź udzielona 9 listopada 2016

Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za odwiedziny w naszej restauracji. Cieszymy się, że zamówione dania smakowały, a wystrój przypadł Pani do gustu. Zachęcamy do kolejnych odwiedzin w naszej restauracji.

Wesele Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wesele Restauracja? Podziel się wrażeniami!