“Pospolicue ”
Wesele Restauracja — recenzja

Wesele Restauracja
Nr 122 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
30 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 24
“Pospolicue ”
Zrecenzowano: 20 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy tę restaurację w sobotni wieczór. Na szczęście znaleźliśmy w niej miejsce na kolację. Wystrój popularny czyli bogata chata,stwarza przytulne miejsce na spotkanie w gronie znajomych. Menu niezbyt duże przez co łatwo znaleźć coś dla siebie. Dania z karty szef poleca były ok .Tatar z gęsi bardzo dobry polecam. Śledź z cebulką był zwyczajny,a placki ziemniaczane nie polecam. Szarlotka i ciastko czekoladowe bardzo dobre.
Największy plus jest za obsługę =bardzo miła kelnerka.

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, agatazne
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Coordinator, Wesele Restauracja, 6 grudnia 2016
Szanowni Państwo,

jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej Restauracji oraz za pozostawienie opinii! Dziękujemy za wszystkie cenne wskazówki.

Napisz recenzję

4 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 26
“Smaczne jedzenie.”
Zrecenzowano: 16 listopada 2016

Restauracja położona przy Rynku-dogodna lokalizacja i za to pewnie też się płaci ;). Wystrój a`la chłopska chata- klimatyczny i stylowy, bez kiczu. Jedzenie oceniam na 4- pyszne zupy-grzybowa i żurek, natomiast pierogi bardzo przeciętne. Łazienka czysta i ładna. Obsługa sympatyczna. Generalnie ok.

• Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, PaulinaNT
Szanowna Pani Paulino,

bardzo dziękujemy za miłe słowa. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam,
Białystok, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 77
13 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 42
“Drogo”
Zrecenzowano: 9 listopada 2016

Restauracja ma dobrą lokalizację przy Rynku Głównym. Jedzenie przeciętne, małe porcje i drogo. Miła obsługa.

• Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, Jasperj7
Szanowny Panie,

bardzo dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną opinię.

Gdansk, Poland
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 33
26 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
“Dobre miejsce na obiad”
Zrecenzowano: 4 listopada 2016

Byłam na biznesowej kolacji, więc może moja ocena jest trochę spaczona, ale generalnie jedzenie oceniam dobrze. Ktoś w poprzedniej recenzji pisze o małych porcjach, dla mnie porcje były zdecydowanie za duże, a nie podejrzewam, że z powodu kolacji biznesowej podawali większe dania. Wystrój faktycznie może przerysowany, ale pewnie chodzi o to wesele, jeśli ktoś jeszcze ze szkoły pamięta Rydla z chłopką Jadwigą Mikołajczykówną, a do tej scenerii pasuje bardzo.

• Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, MSC809
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Coordinator, Wesele Restauracja, 9 listopada 2016
Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za odwiedziny w naszej restauracji. Cieszymy się, że zamówione dania smakowały, a wystrój przypadł Pani do gustu. Zachęcamy do kolejnych odwiedzin w naszej restauracji.

Częstochowa, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 20
19 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 15
“Fajne miejsce, zbyt małe dania i ciasne wejście”
Zrecenzowano: 1 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce przyjemnie urzadzone, jedzenie dobre, ale porcje zbyt małe. Polędwica wołowa wyglądała wręcz komicznie. Nie lubię dużych porcji, ale mimo wszystko dziwnie to wyglądało. Podobnie zupy w malutkich miseczkach. Obsługa OK, ale trochę za mało uśmiechnięta i przyjazna. Wejście do restauracji bardzo ciasne i trudno tam wjechać wózkiem. Nie fajna też jest wielka kotara, którą ciężko odchylić przy wejściu. Nie wiem czy następnym razem nie poszukam czegoś innego. Największa zaleta to lokalizacja - tuż obok Adasia!:)

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, Rekid
Szanowny Panie,

bardzo dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną opinię. Jeśli tylko będzie Pani w Krakowie zapraszamy ponownie!

Pozdrawiam,

Wesele Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wesele Restauracja? Podziel się wrażeniami!