“Wesele”
Wesele Restauracja — recenzja

Wesele Restauracja
Nr 128 wśród 1 599 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 23 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Kilka slow o tym miejscu:
1) fajny prosty wystroj
2) genialna, profesjonalna oblsuga, czulam jakby byli niewidoczni
3) jedzenie bardzo dobre, sandacz, tradycyjny kotlet, placki - polecam bo sa naprawde pyszne!

Miejsce do ktorego warto wracac!!

Dziękujemy, Gabriela G
Napisz recenzję
Wesele Restauracja — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 18 czerwca 2016

Wygląd lokalu: niesamowity. Klimat: bardzo domowy. Jakość obsługi: dobra. Stosunek jakości do ceny: dostateczny. Jakość jedzenia: jak na taką markę pozostawia wiele do życzenia. Widać oszczędności.

Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 5 czerwca 2016

Fajna lokalizacja, bardzo miła obsługa, oryginalny wystrój, natomiast jedzenie jest bardzo skromne jak na polską restaurację o takiej nazwie. Żurek w chlebku całkiem smaczny, ale mała porcja i bardzo mało dodatków ( jedno malenkie jajko przepiórcze, i kilka plasterków białej kiełbasy.....), mało weselna wielkość dania. Świetne miejsce na degustację polskich specjałów, bo ciężko sie najeść do syta.

Dziękujemy, martasJ9462ZX
Zrecenzowano 22 maja 2016

Restauracja ma swoja renomę, ale wydaje mi się, że na przestrzeni czasu jakość menu wraz z moimi gośćmi)(oczywiście dotyczy tego co zamawiałam wraz z moimi gośćmi la karta). Niewielkie porcje, rosół jadałam lepszy, wielka szkoda, że nie z makaronem własnej produkcji, placki ziemniaczane troszkę podpalone dookoła. Obsługa troszkę wolno poruszająca się.

Dziękujemy, Beata W
Zrecenzowano 21 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne chociaż bez szału. Zamówiliśmy salatke Cesar oraz placki ziemniaczane z gulaszem. Zarówno sałatka jak i same placki były przepyszne, natomiast gulasz nieco twardy i nie robił wrażenia. Ogólnie ok ale może nie zadowolić podniebien bardziej wymagających gości. Wystrój na plus.

Dziękujemy, Ewa P

Wesele Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wesele Restauracja? Podziel się wrażeniami!