Kraków
Świetna zabawa

Idealny pomysł na wyjście grupą znajomych z pracy. Super zabawa i fajna rywalizacja. byliśmy w 10... Przeczytaj więcej

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją

Zrecenzowano 3 dni temu
PawelMMMMM
Kraków, Polska
Świetne miejsce

Super rozrywka na wieczorne (jak i dzienne) wypady. Nie umiałem wcześniej rzucać siekierami, ale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
crdnik

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Urocze miejsce, niebanalna atmosfera, zabawą przyjemna i pożyteczna. Pozdrawiam Pana Piotra, który uczynił to wydarzenie niezapomnianym.

1  Dziękujemy, Jakub W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AxeNation, Manager, Axe Nation - axe throwing clubOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzięki wielkie! Takich klientów trzeba nam więcej! - Piotrek

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce na organizację wieczoru kawalerskiego. Rozgrywka bardzo dobrze zorganizowana. Podziękowania dla Pana Piotra, za wiele cennych wskazówek. Serdecznie polecam !

Dziękujemy, Maciej Z

Dzięki wielkie! Miło było Was gościć w naszym klubie! - Piotrek

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Nie spodziewałem się, że rzucanie toporami może sprawić tyle frajdy. Do tego Pan Piotr urozmaicał nam wieczór, podsuwając nowe gry i zabawy, pokazywał techniki rzutu i zorganizował świetną rozrywkę. Zdecydowanie jeszcze tam wrócę.

Dziękujemy, pawel_1001

Dzięki i zapraszam znów porzucać;) - Piotrek

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Dzięki Piotr za super szkolenie! Bardzo dobra miejscowa, w samym centrum Krakowa. Idealne miejsce na wieczór kawalerski.

Dziękujemy, Kamil Z

Dzięki i zapraszam znów na kolejny kawalerski;) - Piotrek

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra zabawa ;) Nietypowa, ale bardzo emocjonująca rozgrywka. Oczywiście podziękowania dla Pana Piotra za świetną organizację :)

Dziękujemy, michalpppp

A my dziękujemy za takich uśmiechniętych klientów! - Piotrek