Kraków
Świetna zabawa

Idealny pomysł na wyjście grupą znajomych z pracy. Super zabawa i fajna rywalizacja. byliśmy w 10... Przeczytaj więcej

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją

Zrecenzowano 2 dni temu
PawelMMMMM
Kraków, Polska
Świetne miejsce

Super rozrywka na wieczorne (jak i dzienne) wypady. Nie umiałem wcześniej rzucać siekierami, ale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
crdnik

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra zabawa ;) Nietypowa, ale bardzo emocjonująca rozgrywka. Oczywiście podziękowania dla Pana Piotra za świetną organizację :)

Dziękujemy, michalpppp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AxeNation, Manager, Axe Nation - axe throwing clubOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

A my dziękujemy za takich uśmiechniętych klientów! - Piotrek

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, wieczór kawalerski udany jak najbardziej. Niby tylko rzucanie siekierami, ale jednak potrafi zmeczyc. Do tego sympatyczny Piotr z obsługi, który był tego dnia w obiekcie, bardzo nam pomógł dobrze się bawić - pokazał kilka gier, metody rzucania - ogółem świetny customer service, piątka za tego pana.

Dziękujemy, 929bartoszk

Piąteczka! Dzięki również za super spędzony czas i do zobaczenia w Axe Nation! - Piotrek

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo pozytywne zaskoczenie, dobrze zorganizowana zabawa z domieszką rywalizacji. Wielkie podziękowania dla Piotra, na pewno jeszcze wrócimy :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją
Dziękujemy, rustinme

Dzięki za przednią zabawę;) Do zobaczenia! - Piotrek

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Rzucanie siekierą nie jest takie trudne i niebezpiecznie jakby się mogło wydawać! Zwłaszcza, że instruktor Piotr wszystko świetnie wytłumaczył. Duża ilość rzutów, sala odpowiednio zabezpieczona będzie gwarantować Wam dobrą zabawę. Polecam.

1  Dziękujemy, deszczowo
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo ciekawa atrakcja stojąca w dość dużym kontraście z popularnym bilardem czy kręglami. Wejść można „z ulicy”, a profesjonalny instruktaż Pana Piotra uczyni zabawę przystępną nawet dla opornych.

1  Dziękujemy, Vader544