Toporki w Krakowie

Super zabawa, Instruktor Piotrek robi świetną atmosferę i instruktaż. Polecam serdecznie, na pewno... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Grzegorz B
Drwale nad Drwalami!

Genialna męska rozrywka (nie, ze kobiety będą się źle bawić, po prostu byliśmy męska ekipą na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
stowaxholycity
Częstochowa, Polska

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, wieczór kawalerski udany jak najbardziej. Niby tylko rzucanie siekierami, ale jednak potrafi zmeczyc. Do tego sympatyczny Piotr z obsługi, który był tego dnia w obiekcie, bardzo nam pomógł dobrze się bawić - pokazał kilka gier, metody rzucania - ogółem świetny customer service, piątka za tego pana.

Dziękujemy, 929bartoszk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AxeNation, Manager, Axe Nation - axe throwing clubOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Piąteczka! Dzięki również za super spędzony czas i do zobaczenia w Axe Nation! - Piotrek

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo pozytywne zaskoczenie, dobrze zorganizowana zabawa z domieszką rywalizacji. Wielkie podziękowania dla Piotra, na pewno jeszcze wrócimy :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją
Dziękujemy, rustinme

Dzięki za przednią zabawę;) Do zobaczenia! - Piotrek

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Rzucanie siekierą nie jest takie trudne i niebezpiecznie jakby się mogło wydawać! Zwłaszcza, że instruktor Piotr wszystko świetnie wytłumaczył. Duża ilość rzutów, sala odpowiednio zabezpieczona będzie gwarantować Wam dobrą zabawę. Polecam.

1  Dziękujemy, deszczowo
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo ciekawa atrakcja stojąca w dość dużym kontraście z popularnym bilardem czy kręglami. Wejść można „z ulicy”, a profesjonalny instruktaż Pana Piotra uczyni zabawę przystępną nawet dla opornych.

1  Dziękujemy, Vader544
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo fajna zabawa. Polecam na wyjście ze znajomymi. Jak będziecie na miejscu pytajcie o Pana Piotrka. Niesamowita osobowość! Polecam!

Dziękujemy, Filip G