Świetne miejsce

Super rozrywka na wieczorne (jak i dzienne) wypady. Nie umiałem wcześniej rzucać siekierami, ale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
crdnik
Super miejsce na wypad ze znajomymi!

Wspaniała zabawa i super instruktor Piotrek! Bardzo polecam to miejsce ja jak i moi znajomi, na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
629martynar
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo pozytywne zaskoczenie, dobrze zorganizowana zabawa z domieszką rywalizacji. Wielkie podziękowania dla Piotra, na pewno jeszcze wrócimy :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją
Dziękujemy, rustinme
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AxeNation, Manager, Axe Nation - axe throwing clubOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dzięki za przednią zabawę;) Do zobaczenia! - Piotrek

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Rzucanie siekierą nie jest takie trudne i niebezpiecznie jakby się mogło wydawać! Zwłaszcza, że instruktor Piotr wszystko świetnie wytłumaczył. Duża ilość rzutów, sala odpowiednio zabezpieczona będzie gwarantować Wam dobrą zabawę. Polecam.

1  Dziękujemy, deszczowo
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo ciekawa atrakcja stojąca w dość dużym kontraście z popularnym bilardem czy kręglami. Wejść można „z ulicy”, a profesjonalny instruktaż Pana Piotra uczyni zabawę przystępną nawet dla opornych.

1  Dziękujemy, Vader544
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo fajna zabawa. Polecam na wyjście ze znajomymi. Jak będziecie na miejscu pytajcie o Pana Piotrka. Niesamowita osobowość! Polecam!

Dziękujemy, Filip G
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Super okazja na potrenowanie mięśni ! Pan Piotrek mega miły, doradzał co gierkę jak można udoskonalić rzuty

Dziękujemy, Asia S