Kraków

“Dobry domowy obiad”
Kuchnia Polska Gąska — recenzja

Kuchnia Polska Gąska
Nr 21 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opis: Kuchnia Polska "Gąska" to nowo powstala restauracja w centrum Krakowskiego Podgórza. To idealne miejsce dla osób, które pragną spędzać czas w gronie przyjaciól, znajomych, rodziny i cenią sobie ponadczasowy smak kuchni polskiej i kameralną atmosferę. Specjalnością restauracji są potrawy kuchni polskiej, a w szczególności między innymi: gęsina, placki ziemniaczane, prażuchy.

Pyszne tradycyjne potrawy, przystępne ceny, przytulne wnętrze i bardzo miła profesjonalna obsługa. Szczególnie polecam żeberka i pierogi z gęsiną

Dziękujemy, Kacik123

To był trzeci raz w restauracji Gąska. Tego samego roku w czerwcu byłam 2 razy. Jedzenie dobre, obfito podane.
Dzisiaj obiad spędzony z mamą. Zaskoczenie moje jednak przykuł rachunek.
W czerwcu karafka lemoniady kosztowała mnie 10 zł.
Dzisiaj mała szklaneczka ( ok.150ml) kosztowała tyle samo 10 zł!!! Na prawdę jest to ogromna przesada. W końcu to tylko LEMONIADA!!!
Przy składaniu zamówienia poprosiłam o ziemniaczki zapiekane. Podano mi ziemniaczki z wody. Oczywiście pani kelnerka zaproponowała zmianę gdy zwróciłam uwagę, ale zaakceptowałam te które już zostały mi podane.
Jednak przy rachunku wg.mnie powinien być zaproponowany jakiś rabat. Nic z tego.
Drogo! Bardzo drogo!!!

Wydaje mu się ze za kuchnie polską. Niebyt takie domowe jedzenie kwota 95,00 zł jest na prawdę bardzo wysoka.

1  Dziękujemy, ERFarfallinaDiavolo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tomaszmichna, Guest Relations Manager, Kuchnia Polska GąskaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wizytę w naszej restauracji oraz za opinię. Zapewniamy, ze zawsze czytamy je z dużą uwagą i szacunkiem.

Szanowna Pani, lemoniadę podajemy w szklankach 300ml a informacja o pojemności naszych napojów jest podana w menu. Zapewniamy, że ceny, ta lemoniady jak i dań, są niezmienne od roku. Za pomyłkę w zamówieniu najmocniej przepraszamy. Zapewniamy, że zwróciliśmy uwagę naszym współpracownikom aby uważniej przyjmowali zamówienia tak aby w przyszłości błędy takie nie powtórzyły się. Pragniemy, również ustosunkować się do Pani uwagi odnośnie cen. Przykładamy dużo uwagi aby nasze potrawy były komponowane z najlepszych składników i produktów. Nie znajdzie w nich Pani sztucznych składników czy produktów z nieatestowanych hodowli i upraw. Cena jest wynikiem najwyższej jakości składników.

Mamy nadzieję, że w przyszłości odwiedzi nas Pani ponownie i dane nam będzie podbudować swój wizerunek.

Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzonko. Jako aperitiv/czekadelko dostalismy smalczyk z gesiny. Samo glowne danie naprawde smaczne i szybko podane. Niestety pierogow z gesina zabraklo ale to z tytulu ze ludzie najczesciej to zamawiaja i podobno o 14 juz wyszly. Mam nadzieje ze nastepnym razem sie zalapie ;) zasluzone max punktow

2  Dziękujemy, filipf441
Zrecenzowano 10 września 2019

Byliśmy z żoną i przeżyliśmy cudowny wieczór. Elegancka ,miła obsługa. Zadbane pomieszczenie ,pięknie udekorowane. Genialny Bulion i soczysta Gęsina.

Dziękujemy, Adrian K
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

10/10 Bardzo smaczne jedzenie! Rosół z gęsi moim faworytem. Polecam, warto zajrzeć do Gąski, dobrze tu karmią.

1  Dziękujemy, 287az

Kuchnia Polska Gąska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Polska Gąska? Podziel się wrażeniami!