“Doskonała! ”
Kuchnia Polska Gąska — recenzja

Kuchnia Polska Gąska
Nr 23 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Opis: Kuchnia Polska "Gąska" to nowo powstala restauracja w centrum Krakowskiego Podgórza. To idealne miejsce dla osób, które pragną spędzać czas w gronie przyjaciól, znajomych, rodziny i cenią sobie ponadczasowy smak kuchni polskiej i kameralną atmosferę. Specjalnością restauracji są potrawy kuchni polskiej, a w szczególności między innymi: gęsina, placki ziemniaczane, prażuchy.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ostatnio odwiedzili mnie znajomi z Ameryki. Chciałem im pokazać jak wygląda nasza domowa kuchnia. Chwilę poszukałem i napotkałem na Gąskę. Na poczęstunek dostaliśmy smalec z gęsi. Gest nie tylko miły ale i smaczny! ;) Do tematu odkrywania kochani polskiej podeszliśmy dość skrupulatnie wiec na stole znalazły się cztery przystawki i pięć dań głównych. A wiec tak: boczniaki- wyborne! Gęsia wątróbka- cudowna, tatar z matiasa - osobiście nigdy nie jadłem ale okazał się być fantastyczny! Oraz carpaccio - delikatne i bardzo smaczne. Dania główne to: oczywiście pierogi, pierś z gesi marynowana w trawie żubrowej - szaleństwo!! Policzki wołowe - petarda, gęsiną szarpana na wiśniach!! - koniecznie skosztujcie. Mój numer jeden. oraz udko z gesi w borowikach! Czy może być bardziej polskie doznanie kulinarne? Otóż może bo całości dopełniają kompot!! (Nie widziałem w restauracji, z reguły są soki z butelki) oraz polskie wina! Wnętrze gustowne, rustykalne. Polecam, pozdrawiam i z pewnością wrócę!

Dziękujemy, 356arturr

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od drzwi witają Was zapachy przyrządzanych dań. Restauracja ładnie urządzona. Porcje duże a dania pyszne! Polecam zupę pomidorowa oraz królika.

Dziękujemy, mariajX1787QU
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie jak dla mnie Szarpana Gesina byla bez zarzutu. Trzeba bylo chwilke poczekac, ale to normalne jesli chcemy zjesc swiezo. Mila atmosfera, usmiechnieci kelnerzy, polecamy.

Dziękujemy, 962sebp
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Ładne miejsce, całe białe, czyste.
uśmiechnięty i przyjazny personel, świeżo przygotowane dania, brak gotowych potraw, trzeba czekać kilka minut, ale warto pamiętać o smaku wybranego dania.
przepływ jest w zadowalającej ilości, chleb nie jest popijany
zawiera również oliwę z oliwek i wino domowe.
było 4, z czego 2 osoby były nieco trudne w podejściu do nowych potraw, zadowoliły ich we wszystkim, była to jedyna restauracja, w której oboje jedli to, co zamówili, więc kiedy się dowiedzieli, jedliśmy tam. wrócić

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Mikael T
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny wystrój, kelnerzy uśmiechnięci i zaangażowani, przepyszne tradycyjne dania. Polecam! Na pewno wrócę

Dziękujemy, gosc007

Kuchnia Polska Gąska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Polska Gąska? Podziel się wrażeniami!