“Fantastyczna restauracja polska”
Kuchnia Polska Gąska — recenzja

Kuchnia Polska Gąska
Nr 23 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Opis: Kuchnia Polska "Gąska" to nowo powstala restauracja w centrum Krakowskiego Podgórza. To idealne miejsce dla osób, które pragną spędzać czas w gronie przyjaciól, znajomych, rodziny i cenią sobie ponadczasowy smak kuchni polskiej i kameralną atmosferę. Specjalnością restauracji są potrawy kuchni polskiej, a w szczególności między innymi: gęsina, placki ziemniaczane, prażuchy.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od drzwi witają Was zapachy przyrządzanych dań. Restauracja ładnie urządzona. Porcje duże a dania pyszne! Polecam zupę pomidorowa oraz królika.

Dziękujemy, mariajX1787QU

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie jak dla mnie Szarpana Gesina byla bez zarzutu. Trzeba bylo chwilke poczekac, ale to normalne jesli chcemy zjesc swiezo. Mila atmosfera, usmiechnieci kelnerzy, polecamy.

Dziękujemy, 962sebp
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Ładne miejsce, całe białe, czyste.
uśmiechnięty i przyjazny personel, świeżo przygotowane dania, brak gotowych potraw, trzeba czekać kilka minut, ale warto pamiętać o smaku wybranego dania.
przepływ jest w zadowalającej ilości, chleb nie jest popijany
zawiera również oliwę z oliwek i wino domowe.
było 4, z czego 2 osoby były nieco trudne w podejściu do nowych potraw, zadowoliły ich we wszystkim, była to jedyna restauracja, w której oboje jedli to, co zamówili, więc kiedy się dowiedzieli, jedliśmy tam. wrócić

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Mikael T
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny wystrój, kelnerzy uśmiechnięci i zaangażowani, przepyszne tradycyjne dania. Polecam! Na pewno wrócę

Dziękujemy, gosc007
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Przyszłam ze znajomymi na wspólny obiad, wystrój przepiękny, wspaniała atmosfera. Dania z mięsem z gesiny rozpływały się w ustach! Cos cudownego! Obsługa bardzo pomocna, przyjazna a przede wszytskim uśmiechnięta! Na pewno tu wrócę !

Dziękujemy, Kasiaaa27

Kuchnia Polska Gąska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Polska Gąska? Podziel się wrażeniami!