“Polska gęsinka”
Kuchnia Polska Gąska — recenzja

Kuchnia Polska Gąska
Nr 15 wśród 1 984 Restauracje (Kraków)
Opis: Kuchnia Polska "Gąska" to nowo powstala restauracja w centrum Krakowskiego Podgórza. To idealne miejsce dla osób, które pragną spędzać czas w gronie przyjaciól, znajomych, rodziny i cenią sobie ponadczasowy smak kuchni polskiej i kameralną atmosferę. Specjalnością restauracji są potrawy kuchni polskiej, a w szczególności między innymi: gęsina, placki ziemniaczane, prażuchy.
Zrecenzowano 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych reastauracji w których miałam okazję być. Świetnie przygotowane mięso, wszystko robione na miejscu. I jak na "zwykłą" restaurację niedaleko centrum dania są aż nadto wytrawne.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Abuhene

Zrecenzowano 31 marca 2019

Skuszona bardzo dobrymi opiniami wybrałam się do Gąski w poszukiwaniu idealnego schabowego. Zgodnie z celem wizyty zamówiłam kotlet ze schabu z kością, partner zamówił bulion z gęsi oraz żeberka, do tego zamówiliśmy lemoniadę a na deser 'sernik kremowy'. Zacznę od plusów: schab świeży dobrze usmażony, panierka chrupiąca, ziemniaki i kapusta również ok. Żeberka miękkie i smaczne. Teraz minusy: lemoniada tak słodka, że nie dało się jej wypić (śmiem twierdzić, źe zawierała więcej cukru niż osłwiona Coca-Cola), schab w ogóle nie przyprawiony, no i deser, naprawdę nie mam pojęcia dlaczego ten tłusty, mdły krem w pucharku został nazwany sernikiem.

Podsumowując jedzenie bardziej na poziomie jadłodajni, porcje dosyć obfite. W tej cenie w Krakowie można zjeść o wiele smaczniej.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Czystek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tomaszm742, Guest Relations Manager, Kuchnia Polska GąskaOdpowiedź udzielona 9 kwietnia 2019

Dziękujemy za wizytę oraz za Pani opinię. Zapewniamy, że podchodzimy do niej z należytą uwagą i szacunkiem. Chcemy odpowiedzieć na Pani opinię. Naszą lemoniadę robimy sami, domowym sposobem, słodzimy ją miodem i przyznajemy, że w roztargnieniu mogliśmy dodać dodatkową łyżkę. Potrawy natomiast staramy się wypośrodkować w ilości stosowanych przypraw. Nasz deser robimy z białej czekolady i twarożku. Musimy przyznac, że spotykamy się z przychylnymi opiniami na jego temat i jest oceniany jako delikatnego i smacznego. Oczywiście szanujemy Pani krytykę i weźmiemy ją pod uwagę.
Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli jeszcze Panią ugościć co da nam szansę na zbudowanie Pani opinii na nowo. :)

Zrecenzowano 25 marca 2019

Niestety wiele sobie obiecywałam po wizycie w tej restauracji i muszę przyznać,że moje rozczarowanie było duże.Zacznę od plusów.Miła,domowa atmosfera, bardzo uprzejma obsługa,ceny niezbyt wygórowane. Cóż...ale smaki nie takie,jak można się spodziewać po tak rozreklamowanym i chwalonym miejscu.Tatar ze śledzia- mocno przeciętny.Barszcz czerwony nawet dobry,ale za to placki ziemniaczane nie do przyjęcia.Jedne z najgorszych ,jakie jadłam.Sprawiały wrażenie ,jakby były odgrzewane,nie smażone na bieżąco.w ogóle nie chrupiące, mdłe i wręcz gumowate.Co prawda kelnerka zaproponowała wymianę i kolejne były ciut lepsze,ale daleko im do smacznych .Moja osoba towarzysząca też skarżyła się na smak golonki.Szkoda,że takie wrażenia zostały.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, kinga08
Zrecenzowano 24 marca 2019

W Krakowie jest mnóstwo restauracji włoskich, gruzińskich.. To co wyróżnia Gąskę na tle innych to kuchnia polska! Wraz z mężem zamówiliśmy pierś z gęsi, która była przepyszna.. Osobiście uważam, że porcja była bardzo duża.. Na deser zapiekane pod kruszonką owoce - olbrzymie.. Jak uwielbiam tego typu desery to z trudem zmieściłam wszystko.. W niedzielę wydaj mi się, że fajnie robić wcześniej rezerwację... Nam się udało wejść "z ulicy" i mieliśmy stolik, jednak restauracja była pełna. Przystępne ceny, duże porcje, przytulny wystrój! Szczerze polecam!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, bopp_ia
Zrecenzowano 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad zjedzony w miłej domowej atmosferze. Porcje naprawdę duże i bardzo dobre. Wszystko ładnie podane. Szczerze polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Krzysztof O

Kuchnia Polska Gąska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Polska Gąska? Podziel się wrażeniami!