Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Profesjonalna pomoc pani Magdaleny przy planowaniu przyjęcia weselnego- wiele cennych wskazówek i mnóstwo poświęconego czasu - dziękujemy. Bardzo smaczne dania serwowane, sprawna obsługa, piękna sala z tarasem. Dogodna lokalizacja hotelu - szybki dojazd z centrum miasta. Dla gości weselnych dostępne wygodne pokoje w hotelu. Doskonała relacja jakości do ceny. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Gosiakali
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

W tą sobotę mieliśmy przyjemność urządzać wesele w hotelu Fero Express. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Sala lustrzana, na której odbywało się nasze przyjęcie jest bardzo duża, przestronna i ładna. Na weselu było około 160 osób i ani przez chwile nie było ciasno. Nad przebiegiem całego przedsięwzięcia czuwała pani Magda, na którą można było liczyć na każdym etapie planowania, a około tydzień przed weselem byłam z nią na ścisłym łączu i była w stanie pomoc zarówno w tych dużych, jak i najmniejszych nawet kwestiach. Jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Sto procent profesjonalizmu!!!
Jedzenie przepyszne, porcje bardzo duże, obsługa na bieżąco donosiła wszystkie produkty, nie trzeba było się o to upominać.
Jeśli zastanawiają się państwo gdzie urządzić wesele, to jest to zdecydowanie odpowiednie miejsce!

Dziękujemy, groszek2461
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

W hotelu miałam komunie syna.Mieliśmy do dyspozycji salę Rubinową. Było doskonale. Obsługa super, jedzenie pyszne ,domowe.Duży parking.Dzięki pani Oli organizacja pierwsza klasa. Hotel w pobliżu wjazdu na autostradę ,co ułatwiło podróż powrotną rodzinie .

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano: 7 marca 2019

Hotel w dobrej cenie i z dużym bezpłatnym parkingiem, w bliskiej lokalizacji lotniska. Spotkanie biznesowe przebiegło bezstresowo dzięki sprawnej organizacji ze strony pani manager oraz profesjonalizmowi pań kelnerek. Gorące i szybko serwowane dania podczas przerwy obiadowej.Dla przyjezdnych uczestników spotkania przygotowane czyste i przytulne pokoje.Bufet śniadaniowy świeży i bogaty. Jestem zadowolona z wyboru tego miejsca.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Wiktoria T
Zrecenzowano: 1 lutego 2019

Pokoje są czyste i komfortowe. Śniadanie smaczne, duży wybór, miła obsługa. Hotel doskonały na wyjazdy służbowe, konferencje, ale świetnie sprawdza się również dla par. Jestem pozytywnie zaskoczona, wyjazd był bardzo udany - na pewno wrócę! Serdecznie polecam!

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, judyta1122