Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Profesjonalna pomoc pani Magdaleny przy planowaniu przyjęcia weselnego- wiele cennych wskazówek i mnóstwo poświęconego czasu - dziękujemy. Bardzo smaczne dania serwowane, sprawna obsługa, piękna sala z tarasem. Dogodna lokalizacja hotelu - szybki dojazd z centrum miasta. Dla gości weselnych dostępne wygodne pokoje w hotelu. Doskonała relacja jakości do ceny. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Gosiakali
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Sympatyczna, miła i profesjonalna obsługa.Smaczne posiłki, które kelnerzy serwowała na czas.Organizacja spotkania w tym miejscu, to sama przyjemność. od początku do końca. wszystko dograne i dopięte na ostatni guzik. Bardzo duży parking oraz bliskość lotniska i autostrady , to dla mnie priorytet. Wrócimy ponownie.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

W tą sobotę mieliśmy przyjemność urządzać wesele w hotelu Fero Express. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Sala lustrzana, na której odbywało się nasze przyjęcie jest bardzo duża, przestronna i ładna. Na weselu było około 160 osób i ani przez chwile nie było ciasno. Nad przebiegiem całego przedsięwzięcia czuwała pani Magda, na którą można było liczyć na każdym etapie planowania, a około tydzień przed weselem byłam z nią na ścisłym łączu i była w stanie pomoc zarówno w tych dużych, jak i najmniejszych nawet kwestiach. Jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Sto procent profesjonalizmu!!!
Jedzenie przepyszne, porcje bardzo duże, obsługa na bieżąco donosiła wszystkie produkty, nie trzeba było się o to upominać.
Jeśli zastanawiają się państwo gdzie urządzić wesele, to jest to zdecydowanie odpowiednie miejsce!

Dziękujemy, groszek2461
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

W hotelu miałam komunie syna.Mieliśmy do dyspozycji salę Rubinową. Było doskonale. Obsługa super, jedzenie pyszne ,domowe.Duży parking.Dzięki pani Oli organizacja pierwsza klasa. Hotel w pobliżu wjazdu na autostradę ,co ułatwiło podróż powrotną rodzinie .

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Bardzo fajny hotel biznesowy. Duży bezpłatny zamykany parking więc bez problemu wszyscy uczestnicy szkolenia dojechali na miejsce. Bezproblemowy zjazd z autostrady. Później mieliśmy intensywne szkolenie ( sala ładna, czysta, wyposażenie konferencyjne w cenie). Cena za salę też ok bo przy zamówieniu pełnego pakietu dostaliśmy rabat.
Serwis kawowy ok. Obiad smaczny. Na koniec w planie miała być kolacja firmowa - wielkie było nasze zaskoczenie i zdziwienie kiedy okazało się że nie jest to w restauracji a w przepięknej sali bankietowej z kolumnami. Piękny wystrój sali, zastawa i pięknie podane smaczne duże porcje. Zimna płyta uzupełniana. Nawet na tańce było miejsce. Pokoje czyste w standardzie hotelu 3 *. Naprawdę rewelacja.

Wskazówka dotycząca pokoi: po bankiecie nie ma to większego znaczenia :)
Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa