“dobre miejsce dla fanów ostrego jedzenia”
Poco Loco — recenzja

Poco Loco
Zamów online
Nr 27 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opis: Zdrowy Meksyk tylko u Nas! Tak, to My, staramy się z pasją i najzdrowiej jak to tylko możliwe serwować autorskie specjały meksykańskiej kuchni. Bez tłuszczu, bez konserwantów, tylko naturalne zioła, przyprawy i duuużo warzyw. W naszej festiwalowej ofercie znajdziecie Burrito i Quesadille skomponowane z wybranych przez Was składników. Możliwa wersja mięsna, wegetariańska i wegańska.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Dobra quesadilla, ale moim zdaniem nie była jakaś ogromna, jak na grande... W smaku bardzo dobra, tylko sos orzechowy był dla mnie za ostry. Myślę, że to wszystko kwestia gustu, może meksykańskie jedzenie nie jest dla mnie.
Plus za to, że jest dużo gotowych opcji do wyboru, a do tego można stworzyć własną bez żadnej dopłaty.
Fajnie, że powstało takie miejsce w Krakowie. Wystrój wnętrza jest przepiękny!

Dziękujemy, piyy656
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pocolocokrakow, Owner, Poco LocoOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dziękujemy za opinię, mamy nadzieję na ponowną wizytę, zapraszamy wtedy do rozmowy z naszą obsługą, która chętnie doradzi łagodniejsze dania i sosy :) Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

I tak być powinno;) generalnie smaczne jedzenie (szczególnie lnie buritto z wołowiną) sprawna obsługa i nienachalna atmosfera.

Dziękujemy, 983arturk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pocolocokrakow, Owner, Poco LocoOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię, cieszymy się, że wszystko się podobało! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nawet tanie 20xl za średniej wielkości burrito. Nie czekaliśmy długo. Porcje mogłyby być większe. Panie trochę nie ogarniają

1  Dziękujemy, Karolina S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pocolocokrakow, Owner, Poco LocoOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię. Do wyboru mamy 3 rozmiary dań, następnym razem polecamy brać największy rozmiar, grande. Ciągle pracujemy nad obsługą, zwrócimy na to większą uwagę. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie i wtedy zasłużymy na wyższą ocenę, pozdrawiam!

Zrecenzowano 20 lipca 2019

Do Poco Loco wszedłem bez wygórowanych oczekiwań - meksykańska knajpa na Czystej? Jakie było moje zdziwienie, kiedy zacząłem jeść zamówione burrito. Kapitalnie przyprawione (ale wcale nie bardzo ostre), pachnące świeżą kolendrą super zrobione mięso z warzywami i ryżem. Jeżeli ktoś lubi lub nigdy nie próbował meksykańskiej kuchni - Poco Loco to miejsce obowiązkowe!

Dziękujemy, PafeuB
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pocolocokrakow, Owner, Poco LocoOdpowiedź udzielona 21 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa! Staramy się, by nasze jedzenie było jak najlepsze, a nasi goście czuli się u nas jak w domu. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 8 lipca 2019

Polecam szczególnie zupki i tortille ze szpinakiem i serem. Na pewno jeszcze tam wrócę spróbować innych dań, chociaż może to nie być takie proste bo Poco Loco ma wielu fanów i często wszystkie stoliki są zajęte :) Obsługa bardzo miła i pomocna.

1  Dziękujemy, kaja_kat1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pocolocokrakow, Owner, Poco LocoOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Dziękujemy za tak miłe słowa, mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani wkrótce ponownie i trafi na wolny stolik - w razie czego pakujemy na wynos oraz oferujemy dostawę!

Poco Loco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Poco Loco? Podziel się wrażeniami!