“Kolacja ”
Nago Sushi & Sake — recenzja

Nago Sushi & Sake
Zamów online
Nr 48 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ten lokal w 100 %. Wybraliśmy miejsca przy barze i dzięki temu mieliśmy okazję obserwować przygotowywanie naszych dań. Przemiły Pan, który udzielał nam sporo informacji na temat potraw (i nie tylko). Jedzenie przepyszne. Na pewno odwiedzimy to miejsce jeszcze nie raz podczas pobytu w Krakowie.

2  Dziękujemy, ewas220
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Urszula Z, Kierownik ds. PR, Nago Sushi & SakeOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo się cieszymy, że są Państwo zadowoleni z wizyty w naszej restauracji :)
Usiąść przy barze w Nago to najlepszy wybór.
Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin!

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne sushi oraz alkohole, pomocna i świetna obsługa - pozdrawiam Panią Wiktorię. Jedno z lepszych sushi jakie jadłem

Dziękujemy, wojtekk186

Drogi Wojtku,

Dziękujemy za recenzję, jest nam niezwykle miło, że sushi, alkohole i obsługa przypadły Panu do gustu.

Zapraszamy jak najczęściej :)

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Moje pierwsze sushi w życiu i nie zawiodłam się. Wyśmienite jedzenie, pani kelnerka rewelacyjnie opowiedziała o wszystkim, przedstawiła najlepsze propozycje na początek i pomogła dobrać najlepsze opcje. Spędziliśmy z mężem wspaniałe chwile delektując się wspaniałymi smakami. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, anulkakwk

Dzień dobry Pani,

Jak miło czytać takie słowa! Ogromnie się cieszymy, że zapewniliśmy Państwu wspaniały wieczór.

Zapraszamy jak najczęsciej :)

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

blisko rynku Najlepsze sushi w mieście. Można się delektować smakami bez końca. Serdecznie polecam Na lunch obiad i kolacje

Dziękujemy, 313monikab

Witamy!

Dziękujemy za recenzję <3 Bardzo nam miło, że jest Pani usatysfakcjonowana naszą kuchnią i zapraszamy po więcej!

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim lubiącym dobre świeże Sushi, lokal bardzo przytulny i bardzo miła i profesjonalna obsługa szczególnie pozdrawiamy Panią Anię za naprawdę wyjątkową obsługę.
Polecam :)

Dziękujemy, 664andrus

Niezmiernie nam miło, że poleca Pan naszą restaurację :) Zapraszamy ponownie oraz przesyłamy pozdrowienia od Ani!

Nago Sushi & Sake — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Nago Sushi & Sake? Podziel się wrażeniami!