“Gołe niebo w gębie”
Nago Sushi & Sake — recenzja

Nago Sushi & Sake
Nr 1 wśród 1 653 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 11 października 2017 z urządzeń przenośnych

Uczta dla podniebienia. Super jakość składników i niezapomniane połączenia smaków. Przepyszny Mus kokosowy!!! Super obsługa! :)

Dziękujemy, Iwona R

Zrecenzowano 9 października 2017

Wspaniale, zawsze świeże sushi, dopasowane do preferencji. Świetna obsługa która zna się na rzeczy, zachęci i zainteresuje nowymi smakami!!!

Dziękujemy, madzik100
Zrecenzowano 8 października 2017

Zbyt droga knajpa jak na swoje menu i jakość potraw. Atmosfera taka sobie, klimat niespodziewanie przeciętny. Ogólnie nie polecam.

2  Dziękujemy, Aneta B
Zrecenzowano 4 października 2017

Restauracja zbyt droga, a dania wcale nie są jakieś rewelacyjne. Tatar z łososia zabity sokiem z cytryny wręcz, do tego mało to wspólnego ma z tatarem - kawałki łososia ogromne. Ogólne wrażenie bardzo słabe, na pewno tu nie wrócę, tym bardziej, że jestem na etapie poszukiwania najlepszej restauracji sushi w Krk, do ktorej z chęcia będę wracać.

Dziękujemy, MeinSin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karolina P, Kierownik ds. PR, Nago Sushi & SakeOdpowiedź udzielona 5 października 2017

Droga MeinSin, w naszej restauracji podajemy tatara z łososia na trzy sposoby: tatar klasyczny (dość drobno siekamy), tatar z kolendrą i chilli (dość mocno pikantny) oraz tatar z pastą miso, limonką i szczypiorkiem. Ten ostatni podawany jest z chipem nori i jest grubo siekany, bo właśnie taki jest zamysł. Jest nam szkoda, że w ten sposób Pani go odebrała, gdyż nie spotkaliśmy się wcześniej z jego negatywnym odbiorem. Cenimy natomiast Pani gust i bardzo dziękujemy za opinię.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję Panią gościć. Pozdrawiam.

Zrecenzowano 3 października 2017

Tutaj nie ma co pisać. Jest to najlepsze sushi w mieście. Proszę się nie bawić w wybieranie z menu, najlepiej zagadać do sushi mastera, powiedzieć na co się ma ochote, a on zrobi to co najlepsze.
Lokal znany z wysokich cen, ale tutaj akurat cena idzie w parze z jakością.

Dziękujemy, GoKrakow

Drogi użytkowniku GoKrakow, dziękujemy za Twoją recenzję, za docenienie jakości dań i naszych sushi masterów oraz za zaufanie im. Jest nam niezwykle miło! Pozdrawiamy i zpraszamy ponownie, Zespół Nago Sushi & Sake

Nago Sushi & Sake — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nago Sushi & Sake? Podziel się wrażeniami!