“Wyśmienicie”
Taste of India — recenzja

Taste of India
Zamów online
Nr 54 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Państwa obsługą na sali zajmą się znani i profesjonalni kelnerzy z samych Indii. A wyśmienite smaki Indii przyrządzi znany indyjski kucharz.

Mega klimat Indii a do tego przepyszne jedzenie ,
Prawdziwy i nie powtarzalny smak orientu.
Napewno jeszcze tam wrócę !!!

Dziękujemy, Duska123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TasteofIndiaKrakow, Kierownik, Taste of IndiaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za opinie jest Nam bardzo miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania, jesteśmy głębokiej nadziei, że spotkamy się ponownie =)
Taste Of India Team

Pyszne jedzonko,przemiła obsługa,klimatyczny wystrój oraz dogodne ceny.
Tak trzymać!!
Polecam wszystkim !!!

Dziękujemy, Justynakralka

Taste Of India Team

Nie była to nasza pierwsza wizyta w restauracji i na pewno nie ostatnia. Zawsze smaczne jedzenie mila obsluga i uśmiechnięty właściciel .

Dziękujemy, Global490497
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TasteofIndiaKrakow, Kierownik, Taste of IndiaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za te miłe słowa! Cieszymy sie, że kuchnia oraz serwis poraz kolejny spełnił Państwa oczekiwania =) życzymy miłego dnia!
Taste Of India Team

Dobry klimat mìła obsługa i smaczne przystawki veg samosa i na drugie danie Balti chiken garlic nan(chleb Indyjski)

Dziękujemy, andrzeja916
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TasteofIndiaKrakow, Kierownik, Taste of IndiaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za opinie, cieszymy sie, że wszystko smakowało i są Państwo zadowoleni z Naszej obsługi =) Jesteśmy głębokiej nadziei, że zobaczymy się ponownie =)

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Jakość jedzenia bardzo dobra, sosy w skali ostrości 1-6 do wyboru podczas składania zamówienia. Porcje solidne, można się najeść. Lokalizacja w ścisłym centrum. Lokal dosyć ciasny, mógłby być większy. Przydałaby się również klimatyzacja, ponieważ w lokalu było duszno. Ceny standardowe, do przeżycia. Polecam, na pewno odwiedzę to miejsce ponownie.

Dziękujemy, Seba_Gab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TasteofIndiaKrakow, Kierownik, Taste of IndiaOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dziękujemy bardzo za opinie, cieszymy sie, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania w stosunku do jedzenia oraz obsługi =) życzymy miłego dnia!

Taste of India — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Taste of India? Podziel się wrażeniami!