“Jedzenie przepyszne”
Taste of India — recenzja

Taste of India
Nr 49 wśród 1 969 Restauracje (Kraków)
Opis: Państwa obsługą na sali zajmą się znani i profesjonalni kelnerzy z samych Indii. A wyśmienite smaki Indii przyrządzi znany indyjski kucharz.
Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne! Obsługa bardzo miła, najlepsza samosa!!! Polecam w 100%! Bardzo blisko centrum także od razu po zjedzeniu pysznego obiadu można iść na spacer na przykład na Wawel!

Dziękujemy, jastina25
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TasteofIndiaKrakow, Kierownik, Taste of IndiaOdpowiedź udzielona 17 marca 2019

Dziękujemy bardzo za opinie! Jest Nam bardzo miło, że mogliśmy Państwa gościć w naszej restauracji. Jesteśmy głębokiej nadziei, że za niedługo znów się spotkamy! =) Pozdrawiamy, Taste Of India

Zrecenzowano 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Po długiej przerwie zdecydowałem się znów odwiedzić mój indyjski ulubiony kącik i był to świetny wybór. Jakość dań była świetna, obsługa uprzejma i szybka, nic się nie zmieniło =) Love so much! <3

Dziękujemy, Arczica

Zrecenzowano 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację odwiedziłem w miniony weekend. Tuż po wejściu zostaliśmy przywitani przez kelnera który wskazał nam stolik (jak się później okazało warto zrobić wcześniej rezerwację gdyż zainteresowanie tym miejscem jest ogromne)
Zamówiliśmy samosy vege PETARDA! świetnie doprawione i podane z 3 sosami. Ja zamówiłem zupę z kurczakiem. Możliwość wybrania stopnia ostrości to duży plus.
W wyborze dań głównych mogliśmy liczyć na pomoc kelnera, który świetnie znał kartę i perfekcyjne doradził co mamy zjeść (a jesteśmy dość wybredni ;) dla tych co lubią więcej pikanterii vindaloo z jagnięcina. Dla kontrastu kurczak w sosie korma. Nie spodziewałem się tak ciekawego miejsca w Krakowie i to w ścisłym centrum. Na pewno wrócę

Dziękujemy, 890ukaszd

Thank you very much for your feedback =) Hope to see you again! Best regards, Taste Of India

Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Mała restauracyjka, bardzo kameralna, ale przede wszystkim wszystko bardzo smaczne i pięknie podane. Pyszny paneer, do tego czosnkowe chlebki naan, no i mango lassi....pychotka. Polecam i jeszcze raz polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 174ewad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TasteofIndiaKrakow, Kierownik, Taste of IndiaOdpowiedź udzielona 14 marca 2019

Zrecenzowano 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Godzine wcześniej złożyłem rezerwacje i wszystko bylo przygotowane jak trzeba. Polecam.

Dziękujemy, Paweł E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TasteofIndiaKrakow, Kierownik, Taste of IndiaOdpowiedź udzielona 6 marca 2019

Pozdrawiamy,
Taste Of India

Taste of India — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Taste of India? Podziel się wrażeniami!