“Luty w Krakowie ”
Goralskie Praliny — recenzja

Goralskie Praliny
Nr 41 wśród 84 Desery (Kraków)
Zrecenzowano 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Słodycze do koloru i wyboru od poczkow po wykwintne ciasta i desery piękne np. Tiramisu. Grzania wino pyszne i cały wachlarz smakowych oryginalnych kaw

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AldonaZ41

Zrecenzowano 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Czekolada pierwsza klasa.
Praliny w rożnych smakach, a czekoladowy grzaniec wyśmienity.
Obsługa bardzo miła.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Jarosław K
Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy dziś dobrych lodów. Przytłoczyła nas ilość włoskich lodów w okolicach rynku, i takich, które obok lodów nawet nie leżały. Przez zupełny przypadek natknęliśmy się na Góralskie Praliny. I byliśmy bardzo miło zaskoczeni.
Spory wybór smaków. Od klasyków, po ciekawe kompozycje jak prosseco z truskawkami czy sernik truskawkowy z kruszonką(to nadal lody!).
Fajna obsługa, niewielka cena za sporą gałkę (4 zł) i NARESZCIE możliwość wybrania zwykłego wafelka a nie tego słodkiego. Polecam każdemu.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 13 lutego 2018

Weszlismy z dziecmi bo zmarzły i chcilay pączka i bułeczke ... ja jako ze uwielbiam tiramisu - skusiłam sie .... nigdy więcej !!! to z tiramisu wspolnego mialo tylko biszkopty ktore były juz tak rozmiekniete ze nawet niewiem czy to na pewno byly biszkopty ... krem oklejajcy zęby koło mascarpone to chyba nawet nie leżał ... jezeli chodzi o samo tiramisu - niezjadliwe ... ,swierzo wycisniety sok z jablke byl ok al ogolnie raczej sie nie skusze na ponowna wiyte w tym miejscu

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, annapallys
Zrecenzowano 30 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Nieprzyjemna oraz nieschludna obsługa, Pani stojąca za kasą i krzycząca jak na dworcu przez megafon ubrana dość nieestetycznie na bluzce z długim rękawem w kolorze czarnym ubraną miała wygniecioną koszule z krótkim rękawem w kolorze białym! Samoobsługa przy ilości czterech pań za barem przywracającym się o własne nogi. Kawy bardzo słabe, brak cremy. Tarta bezowo-brzoskwiniowa to raczej budyniowa ze śladową ilością brzoskwini, pokryta kremem z ciepłych lodów tzw. Murzynków. Gofr to kompletna porażka, bardzo mały z rozpływającą się bitą śmietaną i cieknącą polewa, brak możliwości jako dodatek świeżych owoców „to nie sezon” natomiast sałatkę ze świeżych owoców można zamówić.
Nie polecam! Jest dużo kawiarni na dużo wyższym poziomie!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, DobrowolskaKamila

Goralskie Praliny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Goralskie Praliny? Podziel się wrażeniami!