“Co za wybór!”
Wezze Krafta — recenzja

Wezze Krafta
Nr 222 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo często tu wracamy i jeszcze nigdy nie byliśmy zawiedzeni ;) litovel cytrynowy to bajka i właśnie z nim najbardziej kojarzy mi się to miejsce ale też kiedy decydowalam się spróbować nowych smaków, nigdy nie byłam zawiedziona.

Dziękujemy, koadra

Zrecenzowano 3 lipca 2019

Jedna z lepszych kraftowych miejscowek. Codziennie swieze nowe piwa kraftowe. Super klimat. Mozliwosc skosztowania kazdego piwa w formie kieliszka przed zakupem!:)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MattSoho
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

trochę nie rozumiem litovela i staropramenu na kranach, ale poza tym wybór super. miejsce bardzo ładne, obsługa przyjazna.

Dziękujemy, ewapk
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Barman pomylił piwa i wmawiał mi ze słyszał inna nazwę oraz ze się odwrócił by się upewnić.Na zwrócenie uwagi powiedział ze nie zmieni piwa.

Dziękujemy, bythewaymg
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na piwko ze znajomymi, dla każdego coś dobrego kilkanaście rodzajów piwa z rury, ceny ok klimat sympatyczny

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mflasza

Wezze Krafta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wezze Krafta? Podziel się wrażeniami!