“Nigdy więcej”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
3 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Nigdy więcej”
Zrecenzowano: 30 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Apartament, w którym mieszkaliśmy bez jakichkolwiek standardów. Zdjęć nie ma na stronie, więc tym większe rozczarowanie, kiedy dotarliśmy na miejsce. Położony w kamienicy naprzeciwko hostelu, do którego wiodą drzwi z nieustannie zacinającym się zamkiem. Wewnątrz zapach stęchlizny i starości. Wyposażenie sprzed co najmniej 10 lat jak nie więcej. Brak światła w jednym z pokoi, na podłodze stary, niedziałający telewizor. Odpadające kontakty, niedomykająca się kabina prysznicowa, brak wieszaka. Zamiast tego w łazience śrubki wystające z glazury, za spłuczkę także służy wetknięta śrubka. Dziury w glazurze, brak płytek na podłodze. Stara szczotka do WC, którą strach dotknąć. W kuchni mała wnęka służąca za szafę, w której mop z odstraszającym zapachem. Ze ścian wszystkich pomieszczeń odpada farba, do tego dziury i wydrapania w ścianach. Szafki nocne z wydłubaną płytą pilśniową. Poduszki stare, zbite, brudne, poszewki niedopasowane rozmiarowo. Pajęczyna na lampach nocnych, suficie, w łazience. Śniadania to śmiech na sali- żółty ser, szynka konserwowa, margaryna, chleb. Do tego kilka rodzajów płatków, mleko. I tak każdego dnia. Na wszystko trzeba polować lub prosić o dołożenie. Jest jeszcze kawa, herbata. Naczyń i sztućców trzeba sobie szukać samemu po szafkach kuchennych. Do tego każdy sprząta po sobie - zmywak stary, cuchnący, ścierki w nie lepszym stanie. Na plus zasługuje świetna lokalizacja i w miarę wyposażona kuchnia, choć sprzęty AGD mają kilka ładnych lat za sobą. Obsługa recepcji nawet miła, choć na nasze prośby o zwrot pieniędzy za niewykorzystane śniadania, których nie dało się przełknąć otrzymaliśmy odpowiedź, że nie da się wyliczyć stawki za śniadanie, bo jest wkalkulowana w cenę pokoi i albo się je, albo nie. Mieliśmy też opcję otrzymania kanapki ze sklepu i wody, a zwrot pieniędzy nie wchodził w rachubę. Naprawdę nie potrafię pojąć za co ten hostel otrzymał tak wysokie oceny. Może po prostu ten nasz "apartament" jest przed remontem i na nasze nieszczęście do niego trafiliśmy. Na zdjęciach niestety nie jest pokazany. Decydując się na tę lokalizację żyłam w przekonaniu, że zostaniemy zakwaterowani w znacznie lepszych warunkach. Osobiście nie polecam. Oceniałam apartament 8A na U piętrze przy Floriańskiej 24.

Pobyt: czerwcu 2016, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Diana R
Napisz recenzję

170 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (5)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 59
24 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 20
Zrecenzowano: 27 czerwca 2016

Spędziliśmy w tym hostelu 2 noce. Hostel mocno zniszczony, ale cena dobra i wyśmienita lokalizacja w samym centrum Starego Miasta. Pokój z dwiema sypialniami mieścił się na piętrze, wejście do pokoju z drewnianego tarasu. W środku czuć wilgoć. Łazienka mała, zepsuta kabina prysznicowa, mogłoby być czyściej. Sypialnie przechodnie. Jedno łóżko to rozkładana sofa. Pościel mocno zniszczona.

• Pobyt: lipcu 2015, wyjazd ze znajomymi
1 Dziękujemy, Agata O
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 4
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 25 stycznia 2016

Wieczny problem z drzwiami, nie wiedziałem, że w Krakowie drzwi zamyka się podnosząc klamkę do góry, lub najpierw ciągnąc i dopiero później przekręcając kluczyk. Polecam właścicielowi zrobić obrazkową instrukcję obsługi jeśli skąpi na normalne drzwi (to chyba tańsze niż częsta wymiana szyb w drzwiach, wybijanych przez zdesperowanych klientów chcących wejść do miejsca noclegowego za które za płacili niemało, zamiast sterczeć na mrozie). Lokalizacja świetna, ktoś zrobił dobre zdjęcia temu obiektowi, brawo, dałem się nabrać. Pokój schludny. Klatka schodowa do recepcji - obskurna. Pani w recepcji bardzo sympatyczna, lecz na telefon z prośbą o pomoc w otwarciu drzwi, moja partnerka otrzymała odpowiedź - proszę próbować do skutku.

Pobyt: styczniu 2016
Dziękujemy, PrezesMariusz
Barcelona, Hiszpania
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 123
30 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 24
Zrecenzowano: 11 listopada 2015

Pokój bardzo mały ale dość czysty. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jednak w pokoju było bardzo, bardzo zimno.
Lokalizacja z pewnością jest wielkim plusem, bo hostel znajduje się w samym centrum Krakowa na Floriańskiej. Wystarczy zejść aby mieć wokół siebie wszystko co się zamarzy. Kluby, dyskoteki, puby, sklepy, restauracje, Sukiennice, jest też bardzo blisko do dworca.

Hotel jest idealny na jedną noc dla osób przejazdem czy nie wymagających z określoną gotówką, którym nie przeszkadza hałas z ulicy i hałas hotelu. To jest hostel i uważam, że był całkiem dobry jak za te pieniądze w samym centrum miasta.

• Pobyt: lutym 2015, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Anna M
Wrocław, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
5 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
Zrecenzowano: 23 października 2015

Dostałem pokój dla dwóch osób za 150zł gdzie nie było ogrzewania.
Na zewnątrz bło ok 4 stopni a w środku ok 16 st. C.
Po zwróceniu uwagi recepcjonistce, powiedziała ze za godzine będzie ciepło.
Po godzinie poszedłem do recepcji zapytac się o ogrzewanie, lecz zastalem nową recepcjonistkę która nie mogła nic zrobic.
W zamian dostałem dodatkową grubszą kołdrę.
Pokój ogrzewałem suszarką hotelową, ponieważ obsługa nie miała w dyspozycji farelki.
Porażka.

• Pobyt: październiku 2015, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, Krzysztof B

Podróżnym bardzo się podobają te hotele w lokalizacji Kraków

Wyświetl ceny
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Hotel Elektor
Hotel Elektor
Nr 93 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 163
Pink Panther's Hostel
Nr 29 z 436 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 338
B Movie Hostel
B Movie Hostel
Nr 312 z 436 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 127
Good Bye Lenin Revolution Hostel
Good Bye Lenin Revolution Hostel
Nr 111 z 436 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 202
Hostel Rynek 7
Hostel Rynek 7
Nr 318 z 436 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 116
Wesoła Zachód
Atlantis Hostel
Atlantis Hostel
Nr 28 z 436 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 264
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Tutti Frutti Hostel? Podziel się wrażeniami!

Tutti Frutti Hostel — dodatkowe informacje

Obiekt: Tutti Frutti Hostel
Adres: ul. Florianska 29, Kraków 31-019, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Stare Miasto
Udogodnienia:
Bezpłatne śniadanie Wnęka kuchenna Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt)
Styl hotelu:
Miejsce nr 293 wśród 436 kwater specjalnych w Krakowie
Rozpiętość cen (za noc): 80 zł–189 zł
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Tutti Frutti Hostel 2*
Liczba pokoi: 20
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Tutti Frutti Hostel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?